Skocz do zawartości
OrtoN

Oploty

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy chce sobie opleść zasilacz modecom MC-350W.

Jakie rozmiary oplotu potrzebuję aby w jeden oplot wsadzić 4 kabelki, tak aby wyglądało to sensownie (pomiary tutaj niewiele w tej kwestii poradzą).

Chcę opleść molexy, 4 pin i 24pin (albo po 4 sztuki albo wsadzić w oplot całą tą żyłę).

Gdzie kupić niedrogie oploty i termokurcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 kable wsadzisz w oplot 3 czy 4mm (fajnie sie rozciaga a potem sciska kable) tylko zeby byl gesty. A co do 24 pinowca to oplot 12-10mm ale i w 9 czy w 8mm tez by weszlo.

 

pytaj sie tego alegrowicza ma rozne rozmiary.

 

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=847440036

Edytowane przez kylo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty kylo89 nie mow że sie kable 4 wsadza w 3mm2 czy 4mm2 bo po prostu sie nie da.. 5mm2 to minimum myśle. w czwórkę dwa wsadza się calkiem ok , z 3 byłoby juz troche szarpaniny.

 

http://aukcjewp.wp.pl/show_user_auctions.p...p;change_view=1

 

tu masz wawe i dobre oploty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja mam 6 kabli (pci-e) i 8 kabli (dodatkowe zasilanie plyty) w oplot 4mm wlozony i sie da bez problemu :wink:. Wiec nie wciskaj kitu :rolleyes:

 

Oplot sie rozciąga.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

 

od lewej oplot 4mm i 9kabli, potem pusty oplot 4mm i do porownania oplot 12mm

 

tak wiec 9 kabli wlozone w 4mm oplot (moze dziesiaty by sie wcisną ale z trudnoscią).

Edytowane przez kylo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są chętni na oploty od MDPC? Prawdopodobnie będę ściągał większą ilość. Cena 3,2 zł za metr oplotu koloru czarnego o średnicy 3-4 mm. Pozostałe kolory 4,2 zł metr. Koszt wysyłki od 5 zł. Chętnych proszę o kontakt na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Familienpackung Sleeve SMALL - SCHWARZ 200m = 90Euro = 90*4.20zł = 378zł = 378zł / 200m = 1.89zł za 1mb

 

Prices for Europe*:

Level 1: € 6.85 (e.g. MDPC Sleeve-Kit + 10 mtrs SMALL-Sleeve + 1 mtr heatshrink)

Level 2: € 9.85

Level 3: € 17.85 (e.g. 150 mtrs of SMALL-Sleeve)

Level 4: Unusual / huge amounts (Family-Pack) ... see your shipping cost during checkout.

 

Chyba dobrze policzyłem jeśli nie to niech ktoś mnie poprawi. Co do wysyłki cena podana przy checkoucie więc nie wiem jaki koszt.

 

Co do 1,7zł źle policzyłem bo w DE cena family packa 80euro a w international już 90Euro.

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam oploty z Dobrego warsztatu i od MDPC. Oplot z DW jest przekładany 2/3 a MDPC 3/3 więc ten z MDPC jest gęstszy i wygląda lepiej. Jest też bardziej matowy niż ten z DW. Ale powiem szczerze że jak założy się oplot na kable i wsadzi do kompa to jakiejś super różnicy nie widać a cena jednak o połowę mniejsza (nie mówię o family packu gdzie 1m=ok 2zł). Jak dorwę aparat postaram się zrobić zdjęcia.

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...