Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield 1943: Pacific

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chronicsmoke

http://www.viddler.com/explore/NoobTube/videos/17/

 

Wywiad z twórcą który mówi, że gra jest realistyczna i wcale nie uproszczona :lol2: ale widać, że mówi o celowaniu tej gry w consolowych graczy. Redaktor w dobry sposób próbuje mu powiedzieć, że społeczność hardkorowych PCtowych graczy ( czyli największe grono graczy BF) nie podoba się to.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak w formie downloadu dla PC (Live Arcade dla klocka i PSN dla ps3)... Ciekawy jestem ile będą wobec tego chcieli za tego BFa. Jak bedą kazali zapłącić 30-50$ to ja podziękuje i czekam na bf3 (niby tylko plota) i bad company 2. To wygląda jak Heroes i jest "very realistic" :lol:...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Szczerze mówiąc to nie wiem czy chciało by mi się to za darmo ściągać a co dopiero iść do sklepu :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna sie...

Może poczekamy na jakieś inne game playe z innych map. (czyli dwóch pozostałych) ;)

 

Wake jest cukierkowy nawet w Bf2 więc tu bym nie marudził. Ja bym sie bardziej martwił czy będzie realnie. Bo ten skok z samolotu nad ziemią i nic mu sie nie stało a raczej nie widziałem by spadochron miał.... to mnie troche martwi. Już jeden Heroes powstaje więc drugiego nam nie trzeba. Tyle że ja to bym w demo pograł. Na bf 2142 sie jarałem a tu sie okazało że straszna lipa.... może tu będzie lepiej. Choć w sumie ja to i tak czekam na bf3!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie post pod postem ale ostatni był w lutym...

 

Nowy Game play

 

Ponadto wyczytałęm że gra ma kosztować 49zł. Czyli chyba całkiem przyzwoicie. Z drugiej strony tylko 3 mapy...

Ale game play mi się nawet podobał choć jestem zdecydowanie negatywnie nastawiony na klimaty WW II. Jeśli rzeczywiście bedzie to 49zł to zakupię i kilka godzin poświęce na ten tytuł. Oczywiście idealnie by było gdyby było demo ale musieliby przynajmniej 1/3 gry udostępnić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyczytałem, że ponoć w maju br. Nie zdziwiłbym się jakbyś tego pre-ordera dostał w przyszłym roku. Oficjalna premiera miała nastąpić prawie rok temu. Mam jeszcze jeden kupon w ea store i nie wiem czy go zmarnować na tą grę, jeśli nie wiadomo czy się w ogóle pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę powiedzcie że to o samoregenerującym się zdrowiu i nieskończonej amunicji to nie prawda: "Co ciekawe, każda broń palna posiada nieograniczony zapas amunicji, co stanowi spore odstępstwo od dotychczasowych rozwiązań stosowanych w serii Battlefield. Dodatkowo poziom życia zawodników regeneruje się samoistnie. - Encyklopedia Gier | GRY-OnLine :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Prawda. Broń ma magazynek, który po zużyciu regeneruje się przez jakiś tam krótki czas. Nie martw się, będziesz ginął tak często że nie będzie się to wydawać nierealistyczne. W tej grze nie ma gdzie campować, chyba że w budynkach, a nikt nie ma takiego skilla żeby zabić 20-tu i nie zginąć ani raz, bo nawet od skilla to nie zależy.

 

Zdrowie też samo się odnawia (nie za szybko), to akurat popularne w wielu strzelankach, w tym w BC2.

 

Ciekawi mnie czy wersja PC będzie wyglądać dokładnie tak jak konsolowe, czy będzie zmodyfikowana by bardziej przypominać BC2 (bo konsolowa jest bardzo podobna do BC1 w kwestii fizyki). Jeśli to drugie to być może zagram, jak nie to zostane przy konsolowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej. Da się ubić 20 i nie zginąć ani razu... ;> Imho najfajniejsza sprawa w tej grze - latanie :D Zresztą. Poczekacie - polatacie :D I faktycznie regenerujące się życie, oraz magazynki wcale aż tak nie przeszkadzają. Gra jest dość realistyczna ;) (2 strzały wystarczą by zabić ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowie też samo się odnawia (nie za szybko), to akurat popularne w wielu strzelankach, w tym w BC2.

 

 

W BC2 zdrowie nie odnawia sie calkowicie. Regeneruje sie tylko tyle, zebys nie mial krwi na ekranie, a w trybie HC w ogole sie nie odnawia. W sumie im blizej premiery tym jakos mniej mam checi na tego BF :P BC2 jest git i troche za szybko wypuszczaja 1943 wedlug mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Dokładnie, a o pełnej regenracji informuje nas specyficzny dźwięk. Bez apteczki trwa to sporo czasu.

 

O ile wiem to zdrowie nie odnawia się gdy biegniemy, ale jak tylko się zatrzymamy to krytyczny poziom odnawia się dość szybko, jak krew z ekranu zniknie to do pełna już trochę schodzi.

 

 

Trochę właśnie dziwne że do tej pory tej gry nie wydali. Teraz zapewne też nie jest dobry moment, lepiej już chyba poczekać póki BC2 jest bardzo popularne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Dziwie sie że dopiero teraz. Z jednej strony dobra decyzja że się skupili na BF3, szczególnie że 1943 by sporo odstawał od BC2 technicznie, chyba że by go mocno zmodyfikowali. Z drugiej strony to jednak strata dla pecetowców, bo gierka bardzo przyjemna.

 

 

Za Onslaught raczej nikt płakac nie powinien. Jak dla mnie jeden z najgorszych dodatków jakie zakupiłem, jeśli nie najgorszy. 10$ w porównaniu do tego co oferuje Vietnam za 15$. to po prostu złodziejstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...