Skocz do zawartości
MaZZeo

Alien Vs Predator 3

Rekomendowane odpowiedzi

No na 2gb ramu nie ma co marzyc o teksturach na high (nie mowiac juz o v.high) :wink: Ja musialem zjechac do "normal" bo sie grac nie dalo (rozdzialka 1280x960)

 

ps. nie swamp tylko swap, poza tym nie sadze zeby za duzo poprawil. po prostu 2gb to za malo do tej gry

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carson - Wiem o tym, na razie zbieram kasę na ram i hdd, no ale grę odpalałem i na min. i na maks i praktycznie jest to samo(min. rozdzialka 1024*768 a normalnie mam 1280*1024..). Gra chodzi dobrze, ale doczytuje co 10 sekund... Może z priorytetem pokombinować jakoś? Dziwne jest to, że w demie gra mi chodziła naprawdę fajnie, a tutaj mi co chwila doczytuje jakby kolejne metry kwadratowe pomieszczeń xD

 

Strongmen- ? jak to? xD

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ty nie powiesz %)

gram na 2gb - w 1920x1200 na V.high - sredni fps 45-50 :-)

W takim razie nie chodzi o ram tylko vram bo swap mam ustawiony na 2gb. Wiec albo sciemniasz albo powodem doczytek jest ilosc ramu na karcie graf. (u mnie tylko 384mb)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej płycie rajda nie postawię, 4850 a 8800gt są porównywalne mniej więcej, a co do gry- 1,5gb ramu gra mi wykorzystuje w procesach systemowych...

Tak tyle ze mojemu blizej do wydajnosci 4870

3470146[/snapback]

No to z piratem mało kto Ci pomoże.

Nie napisalem nigdzie ze mam pirata -

poprostu nie mam mozliwosci sprawdzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krotkie pytanie , na sprzecie z podpisu + Radek 5870

da rady plynnie powalczyc w 1680x1050 w max detalach ?? moze byc bez AA

moglby ktos z podobnym sprzetem zapodac jakies info o wydajnosci

 

jesli framerate bedzie powyzej 50fps to biore gre w ciemno razem z radoslawem w przyszlym tygodniu

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zaliczyłem kampanie space marine. Zero klimatu w porównaniu z 1 czy chociaż z drugą częścią AvP. Kilka niezłych momentów, a po za tym bezmyślna sieczka. Kampanii aliena i predatora nawet nie chciało mi się odpalać.

Technikaliów nie będę opisywał, bo jak widać po podpisie mój komputer do najlepszych nie należy. Gra świateł wyglądała smacznie, lokacje na zewnątrz wyglądały imho tragicznie.

 

Nie wiem jakim cudem ta gra dostała 8/10 w psxextreme...Ja jako fan uniwersum srogo się zawiodłem :-|

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

jesli  framerate bedzie powyzej  50fps  to biore gre w ciemno razem z radoslawem w przyszlym tygodniu

 

pograsz na maxa w 1920x1200... co nie zmienia faktu, ze ta gra to crap ;) nawet fanom aliena i predatora nie podchodzi. Z nowszych strzelanek o wiele bardziej warto ogarnac bioshocka 2 i nowe bad company do mutli ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega widze fan NFS. To w high stakes jezdzilo sie zielona policyjna terenowka ( mapa - las)? Pamietam kiedys zagrywalem sie w ta czesc jesli to ona.

 

Poszukaj w Moje Dokumenty.

Edytowane przez Krydor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem cały folder USER i nic tam nie znalazłem :-(

A rzeczywiście jeździło się i to bardzo dużo w NFS HS, od kilku lat już tylko NFS HP2 (można powiedzieć że prawie jak zawodowo), oczywiście innymi giercami nie pogardze, a AvP to moja ulubiona zwłaszcza Marinesem. Pierwsza część była imo najbrdziej klimatyczna Director's Cut i Ci co grali wiedzą co dalej :-)

 

Ale wracając do tematu może ktoś jednak będzie wiedział gdzie są SAVE w nowej części AVP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem oryginał tej gry i niestety nie ma liter w menu jak odpalam grę. Mam C2d6550,6GB ramu, Radeon 5770, Windows 7.

co może być przyczyną?

 

Kupiłem oryginał tej gry i niestety nie ma liter w menu jak odpalam grę. Mam C2d6550,6GB ramu, Radeon 5770, Windows 7.

co może być przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest mocnym średniakiem - nic więcej, dlatego można uznać iż autorzy zmarnowali potencjał. Oby tylko AvP sprzedała się na tyle, żeby Gerabox dostało całkowicie zielone światło dla Aliens: Colonial Marine, którego powstanie było rzekomo uzależnione od komercyjnego sukcesu AvP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caleb - teraz zaczynam rozumiec oceny jakie dajesz grom :D do 80/100 = sredniak. I wszystko jasne :D

 

A o wyniki bym sie nie martwil, ten crap miesiac po premierze mial prawie 2 miliony sprzedanych kopii ;) reklama i ladne pudelko to dzisiaj podstawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem gre w trybie Normal jako Marine potem Predarorem , wczesniej zanim podjalem gre uwazalem ze to niedorobiony crap

po kilku godzinach gry stwierdzam z cala stanowczoscia ze gra moze byc smialo zaliczona do dobrej klasy sredniej.

Wszystko na maxa rozdzialka 1920x1080 DX11 miod malina zera spowolnien , caly czas 60fps nawet podczas duzej jadki

gra na poczatku potrafi zniechecic brakiem amunicji i energi dla Predatora ,

z czasem mozna sie do tego przyzwyczaic co nie zmienia faktu ze w trybie Normal nie jeden przecietny gracz sobie ja poprostu odpusci .

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że włączyłeś w trybie D11 wcale nie oznacza, że jego smaczki są włączone, w opcjach masz dodatkowe poddział d11 w którym włączasz tesalacje i miękkie cienie i jakiś filtr. Grałem z wszystkim maks na CF 5770 i momentami było 25-30fps. Ale ja nie mam i7 :-|

 

Również muszę przyznać, że momentami klimat wymiata ale najlepiej zrobiona jest kampania marine(najwięcej szybkich akcji), alien jest bardzo krótki a predator to już inna bajka. Jak dla mnie 7,5/10.

Edytowane przez master4life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymyślił ktoś sposób lub czy istnieje patch na swapowanie gry ?

Jak to możliwe aby gra śmigała po 50-60FPS i ciągle doczytywała ?

Fajna gra ale to całkowicie odbiera przyjemność z grania.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...