Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Dead Space 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

koszmar w bardzo dobrym horrorze powraca :)

 

gram.pl

 

Dead Space 2 potwierdzony na PC, PS3 i X360

 

Jeśli gra odniesie sukces, tworzy się kontynuację - ta niepisana reguła znajdzie zastosowanie w przypadku Dead Space'a. "Dwójka" zadebiutuje na platformach PC, PS3 i X360 w nieokreślonej przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale Dead Space mnie nie straszył jakoś. Ogólnie gra 7-8/10. Może lepiej byłoby jakby była w FPP ? nie wiem. Plus za klimat i fabułę a minus za słabe sterowanie (nawet na padzie dziwne sie grało ;)). Ogólnie gra jak film - dobra ale tylko na raz (no może 2 z odblokowanym sprzętem).

 

Mnie ciekawi za to jak fabułę dwójki połączą z pierwszą częścią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Co jak co ale Dead Space mnie nie straszył jakoś. Ogólnie gra 7-8/10. Może lepiej byłoby jakby była w FPP ? nie wiem. Plus za klimat i fabułę a minus za słabe sterowanie (nawet na padzie dziwne sie grało ;) ). Ogólnie gra jak film - dobra ale tylko na raz (no może 2 z odblokowanym sprzętem).

 

Mnie ciekawi za to jak fabułę dwójki połączą z pierwszą częścią.

moze przeniosa akcje przed czesc 1 tak jak to bylo w filmie, ktory naprawde byl w doroslych klimatach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze przeniosa akcje przed czesc 1 tak jak to bylo w filmie, ktory naprawde byl w doroslych klimatach ;)

Właśnie film. Oglądałem gdzieś u kumpla ale nie do końca. Dzięki za przypomnienie ;). Fabuła naprawdę była bardzo dobra i to samo klimat jednak DS to horror a jakoś słabo straszył. Może w DS2 bedzie więcej takich momentów. Szczerze to naprawdę fpp by bardziej do tej gry pasowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega napisał "jak tu nie kochać EA za świeże pomysły" ,zgodzę się częściowo ,bo Dead Space dla mnie było rewelacją i spędziłem dobre godziny "podkreślam godziny" grając w nią (udzwiękowienie na z-5500 bajka) ,natomiast wyszedł produkt mirrors Edge który podobał mi się za innowacyjność ale poczułem się ,jak bym oglądał intro. Z tego względu że na dobre się nie zaczęła ,jak już był koniec. I tak podsumowując dead space można uznać za dobrze wydaną złotówkę ,ale mirrors edge stanowczo NIE. Więc jeśli produkty mają być innowacyjne to niech będą dłuższe (nie piszę tu o DS).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy zwiastun http://www.gamezilla.pl/content/smashing-pumpkins-przygrywaja-na-nowym-zwiastunie-dead-space-2 i powiem tak, jako gracz PC nie mając wersji demo tej gry, to ten trailer całkowicie odpycha mnie od tej gry. Dla mnie dno w porównaniu z Twinkle Twinkle z DS1 (mówię tylko o przekazie tego trailera, a nie o samej grze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wędrówkę umilają też wszechobecne skrypty (cut). Jest ich bez wątpienia więcej niż poprzednio, a zawdzięczamy im różne, często niestandardowe wydarzenia

Call of Space... Mam nadzieję, że z niezłej gry jaką był DS1 nie zrobią gniotowatego shootera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jedynce skrypty były ok. Różne sympatyczne, częściowo interaktywne niespodziewajki.

 

- na tym demku (trochę spoilerowate) widać, że jak na sequel przystało jest "więcej i lepiej".

 

Martwią mnie natomiast zapowiadane hordy przeciwników i "latanie". W jedynce Isaac miał widoczne ograniczenia, oby w dwójce z przypadkowego inżyniera nie zrobili komandosa weterana.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czyli jest dobrze. Spodobalo mi sie porownanie DS1 i DS2 do filmow Alien i Aliens czyli w gruncie rzeczy podobnie tylko czystej akcji jest wiecej. Po tytul siegne na bank, ale chyba odczekam moment bo juz zapowiedzieli jakies DLC (przynajmniej na X 360).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś już jakąś grę EA w ten sposób? Dead Space 2 EADM Klucz Skan - AUTOMAT! (1434395905) - Aukcje internetowe Allegro . Niby komentarzy ma dużo, ale czy po jakimś czasie nie zbanują mojego klucza? bo jak mniemam nie pochodzi on z Polskiej dystrybucji :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej aukcji:

 

Osoby, które zakupiły klucze na moich aukcjach, zwracali się o pomoc techniczną (np. przywrócenie konta) do Support EA i ich problemy zostały pozytywnie załatwione, tylko po przesłaniu do EA otrzymanego ode mnie zdjęcia.

 

 

Czyli z jednej strony skany są uznawane przez EA w razie problemów, z drugiej - problemy wynikają "ze skanów" (pochodzenia kluczy) :lol2: Znaczy samo EA czuje, że coś jest nie teges, ale narazie nic poważnego za to nie grozi.

 

Co do gry, poczekałem do premiery o 1 w nocy. Tak realnie to może z godzinkę z pyknąłem (łaziłem jeszcze po opcjach i obejrzałem filmik wprowadzający) . Początek dobry...

 

 

 

 

... jest dynamicznie, jest ciśnienie, później poczucie zagrożenia, strach, co będzie za rogiem. Nie ma "kierunkowskazów", gdy trzeba się streszczać.

Później się robi takie spokojniejsze zwiedzanie, no i nasze możliwości rosną. Narazie doszedłem do pierwszego sklepu. W końcu można się ubrać w coś stosownego ;). No i jeszcze można dostać orygnalny Plasma Cutter z jedynki, jednak bez ulepszeń. Taki sentymenalny gadżet.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi zbanowali w ten sposob konto na steam. Kupilem na Allegro (automat kluczy do left 4 dead). po 3 miesiacach uruchamiam konto a tu komunikat. Twoje konto zostalo wylaczone ze wzgledu oszustwa. W ten sposob stracilem gry o wartosci ok 400 zł. Jesli juz kupujecie zakladajcie wszystko na oddzielnym koncie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...