Skocz do zawartości
DanioS

Jaką Płytę Wybrać Nforce 680i Czy Asus P5ql-e A Moze Inna?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dylemat którą płytę brać

 

1. ASUS P5QL-E cena 400zł

czy

2. jakas z serii nForce od 680i do 780i w cenie do 500zł (moze bym se wtedy sprawil drugą 280 :D sli wydaje się przyszłościowe)

 

3. lub moze jakas inna do 450zł

 

ZALEŻY MI NA PODKRĘCENIU PROCA INTEL E4500 2@20GHz do 3.3GHz ORAZ NA TYM ŻEBYM ZA 2 LATA NIE MUSIAŁ WYMIENIAĆ PŁYTY.

 

mój zestaw:

 

PROCEK:

Intel Core 2 Duo E4500 2,20GHz mnożnik x11. <-- cek podkręcenia na płycie to min. 3,3GHz

PAMIĘĆ:

2X1GB GOODRAM DualChannel DDR2 800MHz (niedlugo zamiana na 2x 2gb OCZ Reaper 1066MHz)

ZASILACZ:

Chieftec GPS-550AA-101A - 550WATT

OBUDOWA:

Aerocool AeroEngine Plus - zamontowane z boku 180mm Wentylator oraz z przodu 140mm wentylator

CHLODZENIE NA PROCESOR:

Pentagram Karakorum 120mm

KARTA GRAFICZNA:

GeForce GALAXY GTX 280

Edytowane przez DanioS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa SLI jest cholernie przyszłościowe. Za cene płyty z NF790 (wszystko inne to ogólnie kupa) to ok 900zł. Za połowe masz świetną płytę i do tego masz extra 450zł na grafike. Masz na rynku radki X2 i GTX295. SLI warte zastanowienia się nad nim dopieru przy tandemie GTX295.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...