Skocz do zawartości
IGREK!

Samoczynne Wyłanczanie Komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

ostatnio sam mi sie wyłączyl komputer, olalem to

ale dzis zas to nastapiło, normalnie siedze sobie na necie slucham muzyki a tu jeb się wyłączyl, klikam power i normalnie sie włacza, wirusów zadnych nie mam. przycisk od obudowy nie był wcisniety

temperatury w normie

procek w idle nie przekracza 30stopni, dysk 34, grafa 39, i plyta glowna 36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek w ruch inny zasilacz, sprawdziłbym tez czy komputer poza obudową się wyłącza. Na def. ustawieniach też problem występuje?

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zaś...

dodam ze już te 3 razy mi się wyłączyl jak normalnie jestem na pulpicie czy tam siedze na necie.

zasilacza mi nikt nie pozyczy na minimum 3 dni...

jakies inne pomysly??

zaraz odkrece wszytsko i zobaczymy

same problemy z tym kompem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się wyłącza ten komputer ? Sam gaśnie od razu czy może nagle windows wchodzi wstan wyłączania siebie ? W tym pierwszym to może masz spadki napięcia w instalacji elektrycznej w domu, monitor też sie wyłącza wtedy ? W tym drugim to może to być wina zwarcia gdzieś na linii Power SW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu siedze sobie, a nagle jeb się wyłączyl chcobym przytrzymał guzik power_sw.. monitor jest taki chocbym wylaczyl kompa ale nie wylaczyl monitora, czyli miga dioda...

jak bede malował 2 raz obudowe, to wtedy niebede wkladal kompa do obudowy tylko bedzie lezal na pajaka

Dzieki i czekam, wszytskie spostrzezenia sie przydadza !

aha mam pytanie, jakbym odpial wszytskie kabelki od obudowy, to jak mam wlaczyc kompa na tzw pajaka? przytrzymac cos metalowego do pinów, i zaskoczy?

np. srubokret?

a te spadki to tez dziwne bo kompa mam juz ponad rok i dopiero2 tyogdne temu sie zrobiło 1 raz

Edytowane przez IGREK!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha mam pytanie, jakbym odpial wszytskie kabelki od obudowy, to jak mam wlaczyc kompa na tzw pajaka? przytrzymac cos metalowego do pinów, i zaskoczy?

np. srubokret?

Zaskoczy. Śrubokręt się nada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

ostatnio sam mi sie wyłączyl komputer, olalem to

ale dzis zas to nastapiło, normalnie siedze sobie na necie slucham muzyki a tu jeb się wyłączyl, klikam power i normalnie sie włacza, wirusów zadnych nie mam. przycisk od obudowy nie był wcisniety

temperatury w normie

procek w idle nie przekracza 30stopni, dysk 34, grafa 39, i plyta glowna 36

Jak długo masz już ten komputer?

 

Sprawdź kondensatory na płycie głównej, czy któryś nie "napęczniał". Szczególnie te regulujące napięcie dla procesora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...