Skocz do zawartości
Matano

Tv 32" Lcd Pomoc W Wyborze

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze takie pytanie dochodzi, warto się sugerować wbudowanym systemem Mpeg-4 do odbioru telewizji cyfrowej który dopiero ma być wdrożony?

Nie zaszkodzi ... jeśli TV nie będzie miał tunera mpeg4 to będzie trzeba korzystać w przyszłości przy audycjach tak kompresowanych z np. tunera zewnętrznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O konkretnych modelach sie nie wypowiem, ale przy tej przekatnej hd ready wystarczy

 

Na forum 3237396[/snapback]

Jeszcze takie pytanie dochodzi, warto się sugerować wbudowanym systemem Mpeg-4 do odbioru telewizji cyfrowej który dopiero ma być wdrożony?

Jeśli zakup ma być przyszłościowy, na wiele lat - jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może i ja podpytam..

Mam zamiar kupić TV LCD 32 full HD (niekoniecznie musi być 32, jeśli dobrze będzie się oglądać większy to jak najbardziej.. )

Jako że jestem w tym zielony i nie wiem na co konkretnie zwrócić uwage to pytanie brzmi..

Jaki mam wybór pod względem jakości, przyszłości itp w cenie 2000-2500zł ??

 

Odległość z jakiej będzie oglądany to ok. 2m

Edytowane przez Tymin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może i ja podpytam..

Mam zamiar kupić TV LCD 32 full HD (niekoniecznie musi być 32, jeśli dobrze będzie się oglądać większy to jak najbardziej.. )

Jako że jestem w tym zielony i nie wiem na co konkretnie zwrócić uwage to pytanie brzmi..

Jaki mam wybór pod względem jakości, przyszłości itp w cenie 2000-2500zł ??

 

Odległość z jakiej będzie oglądany to ok. 2m

http://allegro.pl/item576021184_samsung_lc...wy_od_reki.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...