Skocz do zawartości
Boski Wiatr

Karta Graficzna Asus

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.pl/item580818233_asus_n...t_nv43_mod.html

Czy ta karta będzie chodziła prawidłowo na ASUS TUV4X która ma AGP x4? Posiadam zasilacz 350W

Tak będzie chodziła na tej płycie!

Co do zasilacza to ważniejsza marka a nie ilość W - więc podaj ją!

Co do karty to straszny kastrat - w tej cenie szukać Radeona 9700Pro lub 9800Pro (okazję na alledrogo da się trafić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz Feel I lub II to najpierw wymień zasiłkę ;P

(Delta/Fortron z alledrogo)

 

Jeżeli potrzebujesz S.M. 3.0 to 6600GT lub 7300GT (DDR3) - choć ceny to teraz są z kosmosu :mur:

Nie wiem jaki proc (P3 Coppermine czy tualatin, a może celek ) i jak taktowany? Ile ramu?

Licz się z tym, że grafa i tak nie rozwinie skrzydeł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesor to tulipanek pentium 1,4@1,64 2x512 SDRAM i 128 SDRAM nie pamiętam jakiej marki, FSB 156. No i radeon 9600pro. Wiesz może czy można coś sensownego z tym radkiem zrobić???

 

 

Sądzę że procesor ma jeszcze zapas, jednak wyższe FSB i komp raz rusza raz nie ......

 

http://allegro.pl/item585062033_geforce_6600gt_128_mb.html A coś takiego??? tylko że to spore ryzyko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zawsze można podkręcić :D

a to pełny PRO tzn. 400rdzeń/600pamięć? czy też kastrat?

 

Napisz w co grasz - bo to już leciwa karta i w nowe gierki to nie da rady :(

 

Jak ktoś pisze, że nie sprawdzana to pewnie walnięta. Sprawdzenie w serwisie 20zł - i jakby była dobra to mógłby sprzedać za 200zł - więc sam Sobie odpowiedz!

 

Jaki masz model tego Feel'a? - bo nie napisałeś!

 

PS. Ja kiedyś miałem tulipanka 1.0@1.53 :D

Edytowane przez Kasek21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o kartę graficzną, to masz może jakiś tańszy pomysł?

 

Teraz nie pamiętam bo nie jestem w domu, ale sądzę że Feel II. A Radek to chyba jest taktowany rdzeń 400 pamięć 300.

 

Ostatnio grałem w Death to spies i muszę przyznać że gra chodziła nawet fajnie średnio ok 25 FPS (zależy jaka sceneria). NFS Most Wanted też dawał radę. DOOM 3 na wysokich detalach (nie najwyższych) ok 30 FPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Feel II to najpierw zasilacz do wymiany bo przy mocniejszej karcie może wyzionąć ducha, choć teraz też to bardzo prawdopodobne :)

 

Napisz graniczną sumę ile możesz wydać na grafę to czegoś poszukamy!

 

Najlepiej to zmiana całego configu i nie ładowanie się w stary sprzęt!!! ale nie wiem czy to wogóle wchodzi w grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...