Skocz do zawartości
piórko

Multiplayer'y Sieciowe

Rekomendowane odpowiedzi

Multiplayer'y Sieciowe? A są jakieś inne MULTIplayery?

:)

 

Ja polecam Bf2 ale nie oszukujmy sie. Są serwery gdzie jest fajna zabawa a są serwery gdzie pada deszcz granatów i najważniejsza jest tabelka! Karkand 64 mnie załamuje. Ale już 40 albo 32 to jest zabawa choc oczywiście też nie zawsze.

W bf2 mam ponad 800h i mimo ostatnich problemów czasowych to pewnie do 1000h dojde.

 

Ostatnio grałem w sieci w Ghost Recon Advence Warfighter 2 i uważam, że też warto sprawdzic choć ta gra z tego co widziałem to do najpopularniejszych sieciówek nie należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totalne bzdury. Widać nigdy nie miałeś do czynienia z rozgrywkami klanowymi. Taktykę musisz mieć nawet w QIII - bez niej faktycznie będziesz latał po mapie jak osioł.

 

BF2 jest dobry ale są równie dobre gry a nawet lepsze, np ET czy CoD to klasyka i świetne MP - co w tych grach jest "typową sieczką" to nie mam pojęcia - zresztą sam nawet tego nie wiesz...

Ale zaraz czy tutaj jest mowa o graczach pro?? klanach i innych bzdurach??Ja odnosze sie do normalniej gry,bez zadnych klanow,na to nie mam juz czasu.Poprostu jak mam czas odpalam gre i gram,a w tym wypadku dla mnie CoD jest wlasnie zwykla durna lupanina.Nie rob siebie wielkiego Pro,bo na tym forum sa tez normalni gracze,ktorzy nie przegrywaja zycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to wogole jest "source'owy net code" ? sry ale nigdy nie mialem do czynienia z MP oprocz ET.

niektorzy mowia, ze ET stoi na takim samym poziomie co CS 1.6 lub nawet jest lepsze, natomiast source i team fortress 2 jest na tym net codzie co jest "bee" :)

w coda i bf'a nigdy nie gralem :oops: w sumie przez ostatnie 10 lat to gralem na powaznie chyba tylko w 5 gier :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze sie nie spotkalem z multiplayerem zeby nie bylo wyjadaczy. Przewaznie kazda gre jakis oblega.

Ja ostatnio grywam w Far Cry i Counter Strike`a, choc wole ta pierwsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zaraz czy tutaj jest mowa o graczach pro?? klanach i innych bzdurach??Ja odnosze sie do normalniej gry,bez zadnych klanow,na to nie mam juz czasu.Poprostu jak mam czas odpalam gre i gram,a w tym wypadku dla mnie CoD jest wlasnie zwykla durna lupanina.Nie rob siebie wielkiego Pro,bo na tym forum sa tez normalni gracze,ktorzy nie przegrywaja zycia.

To samo moge powiedziec o BF2 ze to durna lupanina czolgi jeepy samoloty naloty, na dobra sprawe nie mozna pograc na spokojnie bo co chwila jakis noob co dorwal sie do czolgu moze mnie zabic srzelajac na oslep, gralem w BF2 miesiac i wiecej do tego nie wrocilem, moge to okreslic jako gorzej niz durna lupanine, gdzie nie da sie zabic przez szybe kolesia jadacego jeepem zal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są to oddzielne gry. Od wyjścia w 2005r. BF2 niema godnego następcy, jeżeli chodzi o całokształt rozgrywki. Durna lupanina występuje chyba tylko wtedy, gdy na karkandzie 50% usmc weźmie snajperów, a następne 50% wsparcie i robi nadespam, na serwerze z 64 osobami.

Edytowane przez carek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to wogole jest "source'owy net code" ? sry ale nigdy nie mialem do czynienia z MP oprocz ET.

niektorzy mowia, ze ET stoi na takim samym poziomie co CS 1.6 lub nawet jest lepsze, natomiast source i team fortress 2 jest na tym net codzie co jest "bee" :)

w coda i bf'a nigdy nie gralem :oops: w sumie przez ostatnie 10 lat to gralem na powaznie chyba tylko w 5 gier :damage_wall:

Jest po prostu słaby - i ma fajne hitboxy które sobie latają "z dala" od modelu.

 

Panowie to nie ma być temat do kłótni które MP lepsze ([moderator mode off]bo i tak ET > all ;][/moderator mode off]).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Quake Wars jest lipny... [; Counter Strike; Battlefield 2, MuOnline, CoD4. Dużo tego jest, a te tytuły są teraz tanie jak barszcz. Polecam osobiście. :)

 

A tak btw.:

 

"PS

Multiplayer'y Sieciowe? A są jakieś inne MULTIplayery?"

 

Hm. Imo są jeszcze inne Multiplayery. Chociażby Lego Star Wars xD Dwóch przy jednym kompie i przechodzimy [; Tak, wiem, zaraz będzie że to gra dla dzieci itd. A mi jakoś się podobała, zwłaszcza kłótnia kto kim gra [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wyjdzie cos w tym roku lepszego od ET :D ?

 

a tak btw czemu o quake wars'ie jest tak cicho ?

Juz dawno wyszlo: cod1,2,4 - z czego 1 najbardziej skillowa i najtrudniejsza do ogarniecia, 2 wraca do lask jest bardzo grywalna i 4 ktora jest teraz najbardziej popularna z calej serii cod, odpusc sobie et bo to szajs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wyjdzie cos w tym roku lepszego od ET :D ?

 

a tak btw czemu o quake wars'ie jest tak cicho ?

Wolfenstein ma szanse byc jak ET ale nie wiadomo czy w tym roku wyjdzie ;]

 

Jednak topic chyba czas zamknąć bo za dużo przepychanek jest.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, podaj co nazywasz szajsem w ET.

Przepychanek nie bedzie jak niektorym wylacza neostrade :wink: i przydaloby sie,zeby Powerslave zdjal klapki z oczu,bo chyba za dlugo spedza czasu na grze.

To jest to co opisalem pare postow wczesniej, czyli ET vs COD, kazdy zaraz bedzie wychwalal swoje racje swoja ukochana gre, nie mam zmiaru dyskutowac na ten temat bo taka dyskusja moze nie miec konca, wojna o to ktory mp byl lepszy byla i zawsze bedzie wiec nie chce mi sie rozpoczynac debilnych konwersacji nad wyzszoscia ET na COD czy odwrotnie. Probowalem kazda z tych gier i po prostu ET mnie nie wciagnal, a w COD gram od premiery 1 i nadal do niego wracam, proste czy dla was nie do konca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie, ile mozna lupac w coda 4.

szukam gry, mp, gatunek dowolny, ale z nastawienie na strzelanie :D.

et, cod 4 jak i inne cody odpadaja. ut i quake tez mnei nei rajcuej. ostatnio z filmikow jaram sie fear 2 ale czy wartyo (juz pytalem w temacie, i niezbyt :/ )

pozdrawaim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z FEAR combat jest taki problem że brakuje wsparcia punk bustera i pełno jest cziterów na publicznych hackach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...