Skocz do zawartości
wamak

Ibm T40 Vs Dell D600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Planuję zakup używanego komputera przenośnego tak, aby przy ewentualnej odsprzedaży za dużo na nim nie stracić.

IBM T40 dla mnie lepiej wygląda (wygląd się liczy, T40/41 jest idealnie w moim guście) od Della D600, ale jest droższy.

 

Pytanie brzmi:

1. Który ma lepszą jakość obrazu na matrycy? Nie mam możliwości bezpośredniego porównania, będę kupować na odległość, ewentualnie dopiero odbiorę osobiście.

2. Który oferuje lepszą jakość dźwięku na słuchawkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T40 mimo swojej solidności straaasznie stare. A coś innego wchodzi w grę? Jeśli tak to polecam t42 na matrycy 1400x1050 albo t43 (już na pamięciach ddr2 - tańsza rozbudowa). Niedrogo można wyrwać modele z radeonem 9600 albo x300. Sam szukam czegoś takiego dla siebie więc trochę się oczytałem na ich temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę, że D610 ma 4xUSB, DDR2, są wersje 1400x1050 i bym się zmieścił w 1000zł.

Jakieś HP też mogą być, byle nie NC6000 (ohydny wygląd). Musi być DVD, ale starczy sam czytnik.

Potrzebuję coś na 4 miesiące, dlatego nie chcę kupować nowego za 2000zł i go sprzedawać ze stratą. Nawet jeśli go zostawię, to najwyżej dokupię pamięć ram lub zmienię dysk. Na karcie graficznej mi nie zależy.

Edytowane przez pomiar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...