Skocz do zawartości
Bolus1

Evga 650i Ultra -> Makeup

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od razu mówię że wiem o istnieniu tematu o tej płycie głównej.. ale go głównie czytają ludzie posiadający ową mobo. A Mi się pomoc przyda wszystkich... eletroników ? techników? ludzi wiedzących.

 

Zaczynam od tego że posiadam tą płytę główną już trochę czasu.. z początku siedział w niej P D 920... poleciał mi 3.9 Ghz :) wiadomo.. mnożnik 14x. Teraz posiadam E8 z mnożnikiem 8x :/ i wiadomo już jest problem z fsb itp.. I postanowiłem trochę ją ochłodzić tą płytę. Teraz potrzebuje waszej pomocy.. mianowicie na podstawie np. Tego zdjęcia "http://www.proline.pl/imgart/nf650i_ultra_plyta_2.jpg" w PAINcie zaznaczyć mi gdzie jest sekcja zasilania.. wszystkie mostki potrzebne i ogólnie co warto chłodzić.. dodam że muszę coś na tym chipsecie posadzić bo się grzeje.. też jakieś pomysły ?

 

pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.

(ps. moderatorzy wiem że bardzo chcecie żebym to napisał w temacie tej płyty.. ale tam mało osób zagląda więc prosiłbym o nie usuwanie/zamykanie)

Edytowane przez Bolus1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosba odrzucona. A co do samego pytania - jejku jej gdzie moze byc sekcja? Moze kolo gniazda CPU? I co moglbys dac na mostek polnocny... Moze HR-05? Szczerze watpie ze nie ma w temacie o tej plycie informacji nt studzenia i dobijania osiagow

 

mosfety -> cewki -> kondzioły -> socket.

 

Wrzuć coś na mosfety.

Zbedne dzialanie ale jak tam chcesz. 3 fazy na P5N-E ciagle trzymaja FSB 400 na golasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...