Skocz do zawartości
Lord SZUM

mostek bateryjka/psu klej przewodzacy

Rekomendowane odpowiedzi

wiem ze moze to bylo, ale nie doszukalem sie, ani tez nie pamietam gdzie mogl byc o tym post.

 

pytanie jest takie:

 

Czy jak przerwe mostek w t-bredzie metoda bateryjka/psu to mozna go pozniej przywrocic do funkcjonowania poprzez polaczenie/zamalowanie klejem typu electron?

 

Lord SZUM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to by bylo najlepsze, tylko skad mam wiedziec na ktore

 

o mostkach jest duzo, o drucikach widzialem gdzies tylko odblokowanie mnoznika pow. 12.5x. poza tym w moim przypadku wchodzi w gre chyba tylko modowanie mostkami i tez troche metoda prob/bledow, bo bede przerabial dwa xp 1700+ najpierw na dual mp a potem tu jeszcze nie wiem mysle ze cos pomiedzy 2100+ a 2400+ mnoznikiem i podniesieniem napiecia. przy czym 2400+ to max jaki obsluguje moj gigabyte 7dxpdw. nie chcialbym zaszalec zeby nie spie...przyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie udalo zamalowalem lakierem grafitowym . Za pierwszym razem za krutko trzymalem pod swiatlem i nie dzialal ale za drugim potrzymalem go godzine ponad norme i dziala do dzis 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jestem podbudowany przez dwa ostatnie posty. problem jest po prostu tego typu ze bede krok po kroku cial/laczyl mostki na dwoch xpekach 1700+. najpierw mod na mp czyli malowanie jednego l5, a potem zabieram sie za modowanie mostkow odp. za mnoznik i napiecie, jak cos sie nie powiedzie, bede musial przywracac poprzedni stan, czyli to co ew. przecialem laczyc spowrotem (plyta niestety nie pozwala na zabawe mnoznikiem czy vcore z biosu - dual athlon ga-7dxpdw). eh, do odwaznych swiat nalezy :), zyczcie mi powodzenia w przyszlym tygodniu bede mial drugi blok wodny i pedze po dwa nowe jiuhb 1700+ :). a z tego co czytalem ostatnio na 2cpu.com paru kolesi ma tak z sukcesem zmodowane atlonki nawet do 2600+ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...