Skocz do zawartości
Ivnz

Gforce 6600 I Asus M4a78 Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam Gforce 6600 GT i w ostatnim czasie kupiłem nową płytę główną Asus M4A78 Pro (Posiada wbudowaną kartę graficzną Radeon HD 3200) Teoretycznie zintegrowana karta Radeon posiada lepsze parametry więc czy jest możliwe by GForce wspomagał Radeona lub na odwrót? Jeśli tak to co powinienem zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to chętnie po słucham rad. Na wstępie powiem że nie mam żadnego doświadczenia z OC.

Z informacji Everest Home wynika że to GeForce 6600 GT nie wiem gdzie znaleźć inne informacje.

Edytowane przez Ivnz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki problem? Zmieniam tylko priorytet odczytu i pach. Zastanawia mnie tylko czemu jak jestem na radeonie to nie mogę systemowo włączyć 1920x1080 a jak użyję programu ATI to nie ma problemów.

Nie spali się karta czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to czasem się nie nazywa GFX Engine Clock?

 

Bo przy najwyższa wartość z jaką się system uruchomił to 750.

 

Edit:

Dobra szybka zmiana planów jest jakiś sposób by podkręcić 6600 GT?

Edytowane przez Ivnz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...2aa30c9791.html ;)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...8bad0c6c63.html zaznaczasz to co w kółeczku klikasz detect now ustawiasz takty i klikasz testuj - ok - zastosuj lub jeśli będziesz mieć tryb testu wyłączony to klikasz tylko zastosuj :) oc nie sugeruj się taktami u mnie :D

Edytowane przez Ns5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...