Jump to content

maxymili

Stały użytkownik
 • Posts

  5125
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

maxymili last won the day on April 2 2016

maxymili had the most liked content!

About maxymili

 • Birthday 12/16/1973

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  WOLNOŚĆ
 • Zainteresowania
  Polityka

Contact Methods

 • Skype
  maxymili

Recent Profile Visitors

9138 profile views

maxymili's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

527

Reputation

 1. maxymili

  World of Tanks

  WOT żyje, Clan Warsy są pełne ludzi, klany mają pełne składy i w miarę jako takich jest kilkaset. Raczej forum purepc przestało w to grać ? albo o tym pisać. Odnośnie orzeszków i miodu, taki dziś poranek: http://wotreplays.eu/site/5746873#murovanka-maxymili-stb-1
 2. maxymili

  World of Tanks

  WOT wciąż żyje :) Dodali 3 serwer. http://wotreplays.eu/site/5370806#stats
 3. maxymili

  World of Tanks

  Gra raczej nudna, ale M na 10 tierze to dla mnie jest coś :) http://wotreplays.eu/site/5122275
 4. maxymili

  World of Tanks

  Jackson ostatnia bitwa vs 8 tier przefajna końcówka :)
 5. maxymili

  World of Tanks

  Mam ustawioną czułość 14 w grze :) oglądałem youtuby kamilaeatera. Cokolwiek rozumiesz przez dziwnie bo dla mnie normalnie. Poza tym zwykła paczka aslaina. Jeżeli to masz na myśli, to legalna.
 6. maxymili

  World of Tanks

  M na X tierze to trudna sztuka, przynajmniej dla mnie ;) http://wotreplays.eu/site/5023155#serene_coast-maxymili-wz-111_model_5a
 7. U siebie mam ddr4 2*4gb 3200mhz, w kompie syna obecnie są DDR3. Dlatego jeżeli wymiana płyty to też nowe ramy 16gb do mojego, a te obecne do płyty syna :)
 8. Komputerze dzieciaka zepsuła się płyta główna. Obecny zestaw: I5 2300, 2*2gb ram DDR3, gtx950, dysk SSD 240gb, dysk HDD 1gb, zasilacz scytche kamariki 450W, dvd. Ponieważ płyta padła mam pytanie, czy naprawiać, czy kupować nowe ramy, płytę i proca. Wstępnie zaplanowałem przełożyć mu moje 2*4gb 3200mhz, dokupić i3 8100 i płytę. Problem, że tanie płyty nie obsługują więcej niż 2666mhz. Szkoda, aby ramy się marnowały. Jak to rozwiązać? A może jednak używaną płytę 1055?
 9. maxymili

  World of Tanks

  http://wotreplays.eu/site/4792586#abbey-maxymili-p_44_pantera Doprawdy fajna bitwa, jedna z ciekawszych, jakie w historii WOTa udało mi się rozegrać Przy okazji rekrutuję osoby, które chcą pograć potyczki i natarcia do klanu HGP-M. Bardzo fajna atmosfera i rozstawiający na wysokim poziomie.
 10. maxymili

  World of Tanks

  Z tą grą jest dobrze jak masz fajną ekipę i jest z kim natarcia i CWki grać. Zwykłe randomy nudne są już.
 11. maxymili

  World of Tanks

  Na plus, polskie drzewko. Darmowe czołgi 8t co kwartał (misje dość trudne ale do zrobienia) poprawili błędy z czatem. Mój klan się ogarnął i teraz jest spoko, codziennie dwa trzy natarcia i mapa globalna jak jest :D Na minus, dalej jak jest jakaś promocja to przeciąża serwey, arty nadal wkurzają ;) pociski nadal znikają tak jak było do początku gry :F Rok temu był już pacz 1.0 ;)
 12. maxymili

  World of Tanks

  Polskie czołgi od 8 tieru całkiem spoko. Lewandowski, 10 tier specyficzny, ale nawet pojawia się na natarciach czasem. Twarda wieża i duża alfa robi robotę. Na minus kilku kumpli potwierdziło mi to samo, że rng jest niekorzystne dla tego czołu. Ja mam takie same odczucia. Pociski latają znacznie gorzej, niż w sowieckich odpowiednikach przy podobnych statystykach działa. Ale dobra, teraz z innej beczki, od dzisiaj, za zalogowanie się są nagrody w WOT za 10 lecie powstania pomysłu na tę grę, im starsze konto tym wyższe, w tym czołg premium T-50-2. Przyda się do ekspienia załogi z sowieckiego lajta :) Nagrody można odebrać do końca 2019 roku, więc nie ma paniki ;)
 13. maxymili

  World of Tanks

  Ostatnio już nikt nie pisze w tym wątku. No cóż, gra wciąż żyje i ma się dobrze. Dziś opuściłem mój klan z powodu nieznośnego oficera, a na pocieszenie w końcu:
 14. maxymili

  World of Tanks

  Aktualizacja 1.1 Weszło polskie drzewko do WOT - 1 i 2 tier są bardzo przyjemne. 3 już słabiej, ale da się grać, dalej nie grałem jeszcze. Weszły nowe misje osobiste. Rychło rusza też event na czołg premium. Edit 30.08 Dzisiaj za zagranie bitwy polski czołg lekki premium II tieru TKS z działem 20mm. Pierwsza bitwa i wpadła Mka :) http://wotreplays.eu/site/4518156#abbey-maxymili-tks_z_n_k_m_20_mm
 15. maxymili

  World of Tanks

  We wrześniu ma wejść polskie drzewko. 6 tier fajny reszta to gruz, nowa premka polska to gruz :) Odechciało mi się wota po wstępnych informacjach co wg proponuje dot polskiego drzewka na x tierze. Aby ten czołg miał w ogóle jakikolwiek sens musielli by dać 30mm pancerza więcej z każdej strony i poprawić przeładowanie o 4s... Natomiast szósteczka może się nadawać jako opcja na twierdze etc. Choć t34-85M raczej nie wykosi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.