Skocz do zawartości
pankrzys

[PHPNuke] prosze o pomoc przy instalacji...

Rekomendowane odpowiedzi

Od tygodnia staram sie zaisnstalowac phnuke... probowałem juz 6 razy na rózyh serwerach i różne wersje phpnuka i nic...

teraz instalowalem zgodnie z opisem na: http://www.webcenter.net.pl/modules.php?na...=article&sid=61

i gdy ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m plik instaluj.php nic sie nie dzieje...

Naprawde nie wiem co moze byc.

Prosze kogos o sprawdzenie co zrobilem zle. Oto potrzebne dane

serwer: Lycos

login: ksnn

haslo: lalala1

 

Z gory wielkie dzieki

Pozdrwiam

Krzys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co dałeś dane, jeżeli nie dałeś adresu? Jaką wersje Nuka instalowałeś? W Web Center piszą głupoty. Najpierw wszystkie pliki z katalogu html walnij na serwer. Później w katalogu SQL znajdziesz plik nuke.sql, skapiuj go sobie na pulpit. Później otwórz PHPMyAdmin i stwórz nową tabele. Później wejdź na swoją strone:

 

www.twojastrona.pl. Wtedy pokaże ci się ekran instalacji i tam już z górki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probuje jeszcze raz

teraz napewno sie uda :-)

 

wersja: PHPNuke6.0

a dane ktore podalem w zupelnosci wystarczja aby sie zalogowac na serwer

 

ale faktycznie masz racje w tamtym opisie instalacji nic nie pisza o dodawaniu pliku nuke.sgl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

donio mam dokladnie ten sam problem co Ty!!!!

Na forum www.nukepl.com napisali mi zeby pliki z katalogu Html(tego po rozpakowaniu phpnuka) przegrac do glownego katalogu na stronie a nie do pod katalogu nuke.

wlasnie teraz przegrywam jeszcze raz...

ten kurs na webcenter jest cos szemrany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tyle że jest problem. Właśnie przejołem kontrole nad jego stroną. Buahahahaha :) Wracając do postu donio, z tego co widziałem to przegrałeś na serwer tylko folder theme :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tyle że jest problem. Właśnie przejołem kontrole nad jego stroną. Buahahahaha :) Wracając do postu donio, z tego co widziałem to przegrałeś na serwer tylko folder theme :?:

Hehehe no to fajnie : )

Bo ja usunołem wszystkie pliki i wrzucam na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie poddawaj się donio. Jeszcze raz. Wszystko z folderu (zawartość) html przegraj na ftp. Później uruchom phpmyadmin -> sql -> i będzie tam taki guziczek jak w windowsie browse (jeżeli jest to angielska wersja phpmyadmin. I znajdź na hdd plik nuke.sql. Po tym zabiegu jest już wszystko w pożo. Wchodzisz na strone i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne :] Jak będziesz na tej stronie głównej phpmyadmina będzie lista tych plików które masz na screenie po lewej stronie. Zaznacz wszystkie i usuń. Później przejdź do tego miejsca na screenie i kliknij przeglądaj. Następnie znajdź na dysku wspomniany plik nuke.sql i później go. I to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

wrzuciłem pliki i prubowałem ten nuke.sql wrzucić i nic...

wziełem wszystkie pliki napierw drop a potem empty i nic..... jush naprawde niewiem co zrobić także kończe moją krótką przygode z php.............................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

wrzuciłem pliki i prubowałem ten nuke.sql wrzucić i nic...

wziełem wszystkie pliki napierw drop a potem empty i nic..... jush naprawde niewiem co zrobić także kończe moją krótką przygode z php.............................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

wrzuciłem pliki i prubowałem ten nuke.sql wrzucić i nic...

wziełem wszystkie pliki napierw drop a potem empty i nic..... jush naprawde niewiem co zrobić także kończe moją krótką przygode z php.............................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

wrzuciłem pliki i prubowałem ten nuke.sql wrzucić i nic...

wziełem wszystkie pliki napierw drop a potem empty i nic..... jush naprawde niewiem co zrobić także kończe moją krótką przygode z php.............................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...