Skocz do zawartości
Łukasz

Co wybrać KINSTON'a czy TWINMOS'a

Rekomendowane odpowiedzi

co lepsze 512MB kingson 333MHz, czy 512MB twinmos 333MHz, lub 2*256MB kingson 333MHz, czy 2*256MB twinmos 333MHz i jaką płytę do tego epoxa 8rda+, czy abita nf7-s rev. 2.0 mam aktualnie lipe asusa a7v8x :cry: :cry: :evil: (nikomu nie polecam naprawde szajs, problemy ze wszystkim włącznie z podkręcaniem); nie polecam najgorszemu wrogowi zasilaczy X-POWER-daje takie napięcia, że aż głowa boli (miałem 350W ale mie szybko opuścił i dali mi w zamian ten szajs :cry: :evil: )

 

 

 

mam: XP 2100+ :twisted: @2700+(158MHz); nieszczęsnego asusa :cry: :cry: ; herka 9700@351MHz :twisted: ,632MHZ ; 512 kingson 333MHz;[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze ja mam asusa i wg mnie plyta jest jak najbardziej oc friendly ( :arrow: podpis) na mobo pracuja dwa twinmos'y i tez 0 problemow (niby sa CL 2.5 ale chodza max stabilnie na CL2 2-2-5) zasilacz mam dobry (jeszcze mi dziala :P )

w kazdym razie polecam twinmos 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez sie zgodze ze ABIT na nforcie ale co do pamieci wybral bym kingstony ale tylko hyperX pozdrawiam

no tak tylko na 2 kostkach pamięci to już różnica ok. 100 zeta w stosunku do twinMos'ów, a za to to już sobie można niezły cooler / mysz / 2 kraty piffska na sobotę qpić ;)

 

pozdr. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...