Skocz do zawartości
Seriel

Pomoc W Wyborze Zasilacza 400-450 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dzisiaj z powodu skoku napiecia moj Tagan 700 padl na amen ;) Mozliwe ze zabral cos ze soba, ale tak czy siak nowy bedzie potrzebny a o reszte martwic sie bede pozniej.

Nie znam sie na zasilaczach, wiec prosze o pomoc. Moze ktos z Was ma podobny sprzet i w miare tani solidny zasilacz :)

 

Poszukuje zasilacza pod:

 

c2d 6600 @ 3,1

8800 GTX

 

Sprawa jest pilna i z tego powodu moge przeznaczyc na zasilacz ok 400-450 zl. Chcialbym zeby pasowal jesli chodzi o zasilanie,napiecia i wtyczki pod 8800 gtx, oraz zeby sie nie wysypal przez najblizszy rok ;) Moze byc glosny, nie robi mi to roznicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BQ E6 400W

Nie wiem czy 400W przy tej karcie i OC procesora wystarczy. Wolalbym miec troche "zapasu".

 

Be-quiet Straight Power BQT E6-600W - Takie cos w cenie 400-450 zlotych znalazlem ale nie wiem czy to dobry model, i czy bedzie pasowac ( nie mam dodatkowego okablowania a wiem ze 8800 GTX przy niektorych zasilaczach potrzebuje dodatkowych kabli...tak mi ktos powiedzial :) ).

 

Co do BQ, czym rozni sie Dark Power od Straight Power ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś preferencję? Odpinane kable? Głośność?

 

Kable jakie beda takie beda, byle pasowalo wszystko pod 800GTX.

Glosnosc nie ma znaczenia, bo do halasu jestem przyzwyczajony.

Chodzi raczej o solidnosc i wytrzymalosc :) Byle dzialalo i nie wysiadalo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cenie ok. 450zł możesz wyrwać coś takiego, Chieftec CFT-750-14C. Ogólnie konstrukcja CWT wytrzyma wszystko co byś chciał na dzień dzisiejszy używać w domu :) A co ten GTX tam ma, że tak się trzęsiesz? :D pzdr

 

Bardzo fajny zasilacz :) Przeczytalem kilka recek na szybko i chyba sie zdecyduje.

Co do tego GTXa, chodzilo mi o dwa dodatkowe zlacza zasilania bez ktorych to cholerstwo nie chce dzialac, a nie wiem jak jest z okablowaniem w innych zasilaczach :).

 

Teraz tylko na szybko dorwac sklep w Warszawie ktory oferuje takie zasilacze, bo komputronik mi tego nie wysle do piatku :) Cena 499 ale taka jeszcze moze byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko na szybko dorwac sklep w Warszawie ktory oferuje takie zasilacze, bo komputronik mi tego nie wysle do piatku :) Cena 499 ale taka jeszcze moze byc.

http://zasilacze.info/kategorie.php?katego...d=241&tryb=

Sklepik przy rozdrożu, gość który tam sprzedaje całkiem do rzeczy, a jak nic nie trafisz zawsze możesz pod GUS podjechać 3 przystanki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...