Skocz do zawartości
goldimir

Wydajny Procesor I Mobo: E7400 Vs Phenom Ii X3 720

Rekomendowane odpowiedzi

Raz jesteś zdecydowany na Phenoma a zaraz jednak męczy Cię dalej ten E7400. Myśle że odpowiedź już dostałeś. Phenom II 710+mobo powiedzmy Asrocka+OC+ewentualny 4 rdzeń jest lepszym i bardziej opłacalnym wyjściem niż E7400. A zaręczam Ci że wśród Intela podobnie jak u AMD (bo wiadomo co procek to inne OC) nie zawsze trafiają się takie super rodzynki i nie zawsze będzie tak że wykręcisz go wyżej niż AMD. Ale to już inna kwestia. Suma sumarum najlepiej jak weźmiesz Phenoma II. Jak masz jeszcze wątpliwości to wpisz w google magiczne słowo ,,Phenom II review,, i masz multum recenzji do obbadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się... zamówiłem Phenoma II 720 BE... Dlaczego nie 710? Bo nie jest dużo tańszy, a dla mnie, jako dla początkującego miłośnika overclockingu odblokowany w tym modelu mnożnik ułatwi zabawę ;) Procesor jak dojedzie do domu, to bezpiecznie u mnie poleży, aż do przyjazdu MOBO, którą kupięza jakieś 2 miesiące. Możecie się spytać, czemu zamówiłem już ten procesor... Zrobiłem to, ponieważ ceny dziwnie się zmieniają i chcę mieć już jeden problem mniej :) Jak będę miał sprzęt złożony i (mam nadzieję0, że w pełni sprawny to napiszę ;) Póki co pozdrawiam i mimo podjętej decyzji zachęcam do prowadzenie dalszej rozmowy w tym temacie. Może się to przydać komuś w sytuacji podobnej do mojej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i procesor mam już w domu ^_^ teraz tylko dozbieram do mobosa i gitara :gitarzysta: Jeszcze 2 pytania:

- Czy da się coś sprawdzić nie uruchamiając procesora (cokolwiek), tak po wyglądzie?

- Co z moimi RAMAMI? Słyszałem, że są niedobre... O co chodzi konkretne?

Edytowane przez CPUman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...