Skocz do zawartości
Feluke

Nowa myszka Logitech'a i glosny scroll

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj kupilem sobie myszke optyczna Logitech M-BJ69 na WGK ta OEM ;)

No i teraz mam problem otoz scroll strasznie glosno chodzi i niezbyt dokladnie (zabek nie przeskoczy a juz ekran sie przewija). Dokladniej to jak krece palcem po prawej stronie to jest bardzo cicha ale jak krece po lewej to chalasuje niemilosiernie. Jak narazie nie mialem myszki z tak glosnym scrollem. Czy moge to zglosic na gwarancji i zeby mi to uznali? To sie kwalifikuje jako wada fabryczna. Zreszta niech sie wypowiedza ludzie ktorzy maja ta myszke i jak jest u was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh sorry ze sie smieje ;) ale to klopot okropny ;) moj skrol jest cichy jak lapy kota

 

a tak na powaznie - jak trafisz na takiego goscia jak ja na wgk to zycze powodzenia z wymiana :) chyba ze trafisz na malkontenta,

 

ale na powaznej to chyba kazdy skroll sie wyrabia - na poczatku glosno a pozniej coraz lepiej/ciszej.

 

moj mx700 na poczatku bardzo glosno i wkurzajaco "trykal" teraz jest juz normalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie rozkrecilem myszke (nie widac zeby byla rozkrecana ;) ) i to raczej nie jest wada fabryczna. Zamiast zrobic z jednej strony na stale tak jak mam w poprzedniej myszce to oni zrobili to na sprezynkach :evil:

Niech ktos napisze kto ma ta myszke. Najwyzej poczekam do gieldy, zobacze jak bedzie sie spisywac przez ten tydzien i jak sie nie wyrobi albo zacznie jeszcze glosniej pracowac to ide zwrocic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej musieli to zrobić na sprężynkach - pod scrollem jest przycisk. Też mam tą mysz i po kilku tygodniach pracy zaczęła pracować głośniej niż wcześniej.

W A4tech zrobione jest z jednej strony na stale z drugiej strony jest prowadnica i dopiero sprezynka i jakos dziala przycisk. W tym Logitechu chodzi tak jak w myszce za 2zl i to nadodatek uzywanej :evil:

U ciebie tez tak chodzilo od nowosci. Rozumiem ze sie zuzywa wszystko ale nie w przeciagu paru godzin. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przyjma, bo to jest normalne w Logitechach... to samo jest w M-S48a - w jednych mniej w drugich bardziej glosne, ale jest. Najwyzej wymien na myszke innej firmy. Albo poszukaj 'cichego' logiego :)

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przyjma, bo to jest normalne w Logitechach... to samo jest w M-S48a - w jednych mniej w drugich bardziej glosne, ale jest. Najwyzej wymien na myszke innej firmy. Albo poszukaj 'cichego' logiego :)

Powodzenia.

No i tutaj sie mylisz :P

Dzisiaj napisalem do firmy i po jakis 15min dostalem odpowiedz zebym podal numer telefonu i adres to sie gosciu umowi kiedy przyjedzie po sprzet. Napisalem mu ze wydaje z siebie nieprzyjemne dzwieki i tyle. Fakt ze myszka jest super i ma bardzo dobra rozdzialke ale jak wymienia na np. samsunga jakiegos (byle pod usb i najlepiej z podswietlanym scrollem) to tez bede zadowolony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...