Skocz do zawartości
kamil0706

Brak Urządzeń Audio

Rekomendowane odpowiedzi

Mam spory problem z dźwiękiem w kompie...

Podczas oglądania tv na kompie wszystko jest ok-dźwięk śmiga jak ta lala...

Podczas słuchania muzyki, oglądania filmów, oglądania filmów na youtube, wrzucie itp dźwięku nie ma...

Dźwięki systemowe są...Natomiast jest coś dziwnego bo gdy wejdę do właściwości dźwięku to pojawia się taki cuś dziwnego:/

 

Dołączona grafika

 

W innych zakładkach też tak jest...Gdy klikam dwa razy na ikonkę dźwięku żeby wejść do miksera to pojawia się ostrzeżenie:

 

Nie ma dostępnych aktywnych

urządzeń miksujących. Aby zainstalować urządzenia miksujące przejdź do Panelu sterownia, kliknij kategorię Drukarki i inny sprzęt, a następnie kliknij ikonę Dodaj sprzęt.

 

Działanie tego programu zostanie teraz zakończone.

 

Gdy komputer zostanie zresetowany to dźwięk działa ale tylko przez pewien czas...Przeinstalowanie i naprawa sterowników nic nie daje...W menadżerze urządzeń wszystko jest tak jak powinno według mnie. Coś jest nie tak z mikserem ale nie mogę dojść do ładu o co chodzi...Spotkał się ktoś z Was z takim problemem? Wspomnę jeszcze że usunąłem sterowniki, "wyczyściłem" rejestr driver cleanerem i zainstalowałem nowe stery ale nic to nie dało...Problem pojawia się dalej...

Z góry dzięki za pomoc...Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość pkomp

Jaki to tuner?Może ma problem ze współpracą - podejrzewam że wysyła dźwięk po pci/pci express i coś miesza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj po formacie zauważyłem u siebie ten sam problem mam xf-i gamer i dzwiękuwe zintegrowaną ale wyłączoną w biosie wiem tylko jak naprawić dzwięk w winampie:

Ctrl+p w zakładce plug-ins wybrać output i po prawej stronie u siebie wybrałem Nullsoft directsound output ....Tylko tyle mi się udało znaleść.

Moja płyta to biostar ta790gx ale kiedyś miałem ten sam problem na gigabycie ale nie pamiętam co wtedy zrobiłem . Dzwięki systemowe działają cały czas.

Edytowane przez Wolyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam spory problem z dźwiękiem w kompie...

Ja zrobilem formata jeszcze raz i po kazdym zainstalowanym sterowniku robilem restart moze zaden sterownik nie bedzie sie gryzl. Narazie jest oki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...