Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam problem z laptopem HP Pavilion dv9702ea , i za cholere nie moge sobie z nim poradzic, mam viste 64bit.. nawet nie wiem jak to opisac, gralem w gierkie, po czym sie zwiesila, i wywalilo mnie z niej, zauwazylem ze pojawila sie na pasku zadan w trayu zolta ikonka przypominajaca trojkat z wykrzyknikiem w srodku ,

po krotce opisze co sie dzieje... gdy odpalam gierkie, widze takie male kropeczki, jak by sniezenie na pustej stacji tv, po czym gra sie zwiesza i to co chwile tak.. dziala sekunde i znow zwiecha, na filmach tez strasznie kiepska grafika ;/

.. przeinstalowalem viste, stery postawilem, i znow to samo, i to na samym poczatku jeszcze 1/4 sterow nie zdazylem zainstalowac.. pobralem najnowsze stery do grafy, nic to nie dalo... nie mam pojecia co robic, co sie w ogole moglo zepsuc.. i czy jest mozliwosc jakos to naprawic..

dodam jeszcze ze jak siedzie normalnie na kompie nie odpalam filmow, ani gierek to normalnie dziala, bez zadnech bledow itp ; / tylko ten trojkat w trayu widnieje...

 

PROSZE O POMOC!! ; / :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co pisze jak klikniesz w trójkąt?

Wygląda na uszkodzoną grafę.

 

@bagienny

na filmach tez strasznie kiepska grafika ;/

W filmach by sie raczej nie przegrzewała... chyba że cooler sie od grafy odkleił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzalem temp na kompie EVEREST Ultimate Edition i wszystko w normie... gpu diode wskazuje na 66-70 temp.. wiec lajt.

jak klikne w trojkat to... nic sie nie wyswietla.

tez mysle ze to wina grafy, ale co konkretnie to nie mam pojecia...

cholera, kompletnie nie wiem co to moze byc i jak sie za to zabrac ;//

np odpalam world of warcraf, i juz w samym oknie logowania [bo tlo jest animowane] mi sie zwiesza, i resetuje sie ekran, jak by walczyl pomiedzy nvidia a ta wbudowana grafa..

 

 

gdzie w wiscie jest dziennik zdarzen?? moze tam pisze o tym trojkacie..

Edytowane przez panterml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lapek na gwarancji to oddajemy do serwisu.

Przeinstalowałeś windows więc raczej to nie wina softu.

Musiałbyś rozkręcić lapka i zobaczyć czy da się wyciągnąć kartę graficzną.

Jeżeli tak to musiałbyś dorwać taką kartę i przetestować... potem ew. kupić nową.

Jeżeli nie da się karty wyciągnąć pozostaje kupno nowej płyty głównej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam gwary na niego, moze raport everestem zrobie, moze ktos cos wychwyci.. co jest tego wina, bo wymiana nie wchodzi w gre, przynajmniej narazie ; ////

 

sciagam 32bitowke... moze to cos da

 

raport zrobilem, i na koncu takie cos zobaczylem...

 

--------[ Debug - Video BIOS ]------------------------------------------------------------------------------------------	C000:0000  U.i.K7400.L.w.VIDEO ......k...IBM VGA Compatible......R.09/06/07	C000:0040  .................2<.<..0..............".........PMIDl.o.......	C000:0080  .....3b.........................................................	C000:00C0  ........................................HWEAPCIR..'.........i...	C000:0100  ....G86 e416 SKU 0001 VGA BIOS..................................	C000:0140  .....................Version 60.86.4F.00.23 ...Copyright (C) 199	C000:0180  6-2006 NVIDIA Corp.........@G86 Board - e416h01c...............C	C000:01C0  hip Rev   ......................................................	C000:0200  ....BIT......F2...t.B...x.C.....D.....A.....I.....L.....M.....N.	C000:0240  ....P.....S.....T.....U.....V.....c.....x.....i.&........O.`#...	C000:0280  ..............\\.........R^6..jh...R..S.S.S.T.T.T.Sc....T..R....	C000:02C0  ................8...Y...B......PU..o.(.6.'6#..#...0.....;.;.....	C000:0300  .O.`#..;.......06/11/07.................T...........4.+.%.%.:.F.	C000:0340  D.[... .T...........4.+.%.%.,.{.,...1.B.....5.B.<.H.`...G.....J.	C000:0380  ........U.Q.e...4.=.....A...B.B.@.B.B.B...a.B.+.W.f.8.8.8.:...z.	C000:03C0  8.n.T...q.8.\.t.....?.x...z...................%.%... .(.).*.....
tak chyba nie powinno byc ? Edytowane przez panterml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle ze to ta zj.. wersja vindowsa i ten jej gowniany directx albo opengl.. bo zanda gierka mi sie nie chce odpalic teraz xD, po za tym wowem na ktorym testuje i mi wywala te kreseczki kropeczki inne cuda, a filmy, to moze wina kodekow bo zainstalowalem zwykly pakiet bez zadnych specjalnych config'ow.. postawie jutro viste 32, jak nie bedzie dzialac to lapciak leci na czesci.. heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

domniemywam ze maz grafike nvidii i na 80% padla, co jest dosc czestym przypadkiem w pavulonach, sam tego doswiadczylem na miesiac przed koncem gwarancji, wczoraj dopadlo to laptopa kumpla, z tym ze on ma pecha w postaci braku gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...