Skocz do zawartości
kempes84

Grafika Pod Pci-e X16 Do 250zl

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z wyborem karty graficznej dla mojej Lubej, tak do 250zl, bo to nie ma byc zaden killer, tylko by jej gry podstawowe dzialaly, a na plycie ma zintegrowane. Na poczatku to starczylo, ale teraz juz niestarcza.

Zastanawialem sie nad:

http://madmax-pclweb.systemb2b.com/priceli...px?PID=C6700424 od NVIDIi

lub

http://madmax-pclweb.systemb2b.com/priceli...px?PID=C6700385 od ATI

 

roznia sie tylko producentem raczej (jak na moje oko).

 

Prosze o mala rade. Poradnik odnosnie kart wlasnie przegladam i tez sie do niego zastosuje jakos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD Athlon X2 3,4, 3gb ramu, plyta gigabyte GA-M61P-S3

czyli ten 9600gso bylby dobry :D a tylko musze poszukac czy sie w cenie zmieszcze :D

 

dzieki

 

 

Znalazlem tanio, asusa:

http://madmax-pclweb.systemb2b.com/priceli...px?PID=C6502916

 

(tu szukam, bo blisko i mam ziomka tam ;) )

Edytowane przez kempes84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało kupić 9600gt za tą cenę. Jasne, że używka. Gwarancja jest jeszcze do 2010. Dla mnie warto jest kupić kartę używaną, a na dodatek jak jest gwarancja :).

 

Oczywiście jak ta karta do mnie przyjdzie XD.

 

Sam niedługo pewnie będę sprzedawał 5 miesięcznego 8600gts. Nowy to wydatek 210 zł. Mój niczym się od takiego nie różni za wyjątkiem kurzu ;). I co zrobie? Zapewne obniżę cenę o około 80 zł :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki tez mialem zamiar, bo wiem, ze to szajs jest. A smiesznie bylo, jak sprzedawca w sklepie zapewnial, ze wklada swietny zasilacz, ale nie mowil jaki, wymienial stary z obudowy. Pozniej sie okazalo :P Ale karta da rade, czy zasilacz tez wymienic i dopiero karte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało kupić 9600gt za tą cenę. Jasne, że używka. Gwarancja jest jeszcze do 2010. Dla mnie warto jest kupić kartę używaną, a na dodatek jak jest gwarancja :).

 

Oczywiście jak ta karta do mnie przyjdzie XD.

 

Sam niedługo pewnie będę sprzedawał 5 miesięcznego 8600gts. Nowy to wydatek 210 zł. Mój niczym się od takiego nie różni za wyjątkiem kurzu ;). I co zrobie? Zapewne obniżę cenę o około 80 zł :).

9600GSO jest lepsza/taka sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. 48.

 

9600gso 384mb przegrywa z 9600gt z powodu za małej ilosci pamięci. Za to wersja z 768mb jest w niektórych grach (tj. Bioshock gdzie shadery są bardziej wykorzystywane) jest lepsza od 9600gt z powodu większej ilości shaderów.

 

Dlaczego nikt od radków się nie wypowiedział ? Przecież ostatnio to one są lepsze cena/wydajność.

Edytowane przez Hubis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba źle trafiles ;P Tu nie ma nikogo od radkow, ani od nV. Polecane jest to co jest najbardziej oplacalne w tym przedziale cenowym i juz. Widze jakas flustracje ze ATI na rynku pokazalo pazurki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. 48.

 

9600gso 384mb przegrywa z 9600gt z powodu za małej ilosci pamięci. Za to wersja z 768mb jest w niektórych grach (tj. Bioshock gdzie shadery są bardziej wykorzystywane) jest lepsza od 9600gt z powodu większej ilości shaderów.

 

Dlaczego nikt od radków się nie wypowiedział ? Przecież ostatnio to one są lepsze cena/wydajność.

Kolejny raz musze prostować - wersja z 768MB jest LEPSZA w (prawie)KAŻDEJ grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...