Skocz do zawartości
Lucas

Jaki Internet Mobilny Pre-paid 3g ?

Rekomendowane odpowiedzi

W lipcu bede musiał na 3 tygodnie wybyć do szpitala do Ustronia koło Wisły jednocześnie mając kontakt ze światem (praca itd) i potrzebuje jakiegoś mobilnego pre-paidowego internetu, porównywał ktoś ostatnio tego typu oferty? Co sie najlepiej opłaca? Chciałbym wydać tak gdzies do 100pln w te 3tygodnie i miec z 5GB transferu?

Play on-line ma odpowiadajacą mi oferte, ale wiadomo jak u nich z zasięgiem 3g.... (a raczej jego brakiem w mniejszych miejscowosciach)

Orientował sie ktoś ostatnio czy czeka mnie wertowanie cenników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta Playa jest bezkonkurencyjna, ale nie wiem zupełnie jak z zasięgiem - nie korzystałem.

Drugi w kolejności jest Plus, oferują 60MB za 10zł, ale jak sam widzisz to zaledwie 600MB za 100zł. Play jest jedyną sensowną opcją, ale co do zasięgu to nie pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tam gdzie jade, wg mapki ze strony play`a nie ma 3g...

auć 600MB za 100pln średni interes... nie ma nic ciekawszego jakies sim-daty z jakimis pakietami czy cos, oczywiscie tylko pre-paid?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie.

 

Oferta Plusa i tak jest niezła, w Orange za 100zł miałbyś "aż" 333MB

Moim zdaniem pozostaje Play i męczenie się z megawolnym transferem, lepsze to niż nic.

Ale sam przejrzyj cenniki, może coś mi umknęło gdzieś, nie ręczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Play korzysta z sieci Polkomtela, więc z tej samej co Plus. Więc jeśli w Plusie będziesz miał dostępny max. gprs to w Play'u powinno być to samo... , jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi :wink: . Przy 5KB/s to trudno będzie wykorzystać te 1GB transferu na starcie w Play'u za 19zl :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Play On-line nie działa na roamingu z plusem, działa tylko tam gdzie Play ma postawione swoje stacje umts i tu sie niestety kończy cala mobilnosc tej oferty :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak właśnie przypuszczałem

 

A jak to wygląda po zwykłym GPRS (nie UMTS)? Wtedy jedzie po nadajnikach Plusa ehe? Czy po prostu traci zasięg i nie da się nic zrobić?

Jeśli tak to maxxxymalna kupa.

 

Podkreślam: Nie UMTS, tylko najzwyczajniejszy GPRS 5kb/s

Edytowane przez saleen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...