Skocz do zawartości
zielak_18

Tania I Dobra Myszka- Jaką Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Popsułem wczoraj przez własną głupotę swojego wysłużonego już A4Techa X-718BF. Kabel przerwał się w transporcie. Używałem tej myszki już parę latek i spisywała się bardzo dobrze. Szukam godnego zastępcy. Myszka używana z laptopem jednak ma mieć normalne rozmiary. Nie chce przeznaczyć na ten cel za dużo ~50 zł jeżeli będzie warto to mogę parę groszy dorzucić ale wolałbym nie. Co do wymagań to przyzwyczaiłem się już do tych 2 dodatkowych przycisków (dalej/wstecz) na tyle, że muszą one być- znacznie ułatwia to prace.

Myślałem o czymś takim http://allegro.pl/item650448757_nowosc_mys...0dpi_oscar.html. Co Wy na to? Dobry wybór?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez zielak_18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał zdecydowanie bardziej : http://allegro.pl/item669142898_eksluzywna...k_bonus_fv.html

 

ps. miałem X-718BF którą miał autor tematu ... 738 jest znacznie, znacznie lepsza (nie da się tak łatwo złamać klawisza, mysz jest programowalna do wewn. pamięci)

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy czym kształt 738 nie każdemu przypasuje a to co poleciłem jest kształtem identyczne z 718.

Niech autor tematu decyduje.

No tak ... 738 nie jest identyczna kształtem.

 

Ale tak tylko dodam że kształt 718 nie jest za rewelacyjny - mi znacznie bardziej odpowiada kształt 738 ... pomimo że na kształcie 718 bawiłem się i pracowałem przez chyba 2 lata (najpierw 718F a następnie 718BF).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.I mi dziś padła moja wysłużona MX310.(również z mojej winy).Też czegoś poszukuję własnie w tej kwocie~50zł.Mówicie,że lepiej kupić takie A4tech,od np.jakiegoś prostszego modelu Logitech?(np model S90,lub S96).Czy w tych A4 nie ma akceleracji wstecznej?

Byłbym wdzięczny za szybką pomoc,bo chyba jeszcze dziś wyskoczę coś kupić.

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.I mi dziś padła moja wysłużona MX310.(również z mojej winy).Też czegoś poszukuję własnie w tej kwocie~50zł.Mówicie,że lepiej kupić takie A4tech,od np.jakiegoś prostszego modelu Logitech?(np model S90,lub S96).Czy w tych A4 nie ma akceleracji wstecznej?

Byłbym wdzięczny za szybką pomoc,bo chyba jeszcze dziś wyskoczę coś kupić.

Z góry dziękuję.

Mam model 738 - nie ma akceleracji wstecznej, w trybie 1600 nie ma interpolowania, nie ma błędów trakcji (w przeciwieństwie do badziewnego Razer DiamondBack 3G którego też miałem), mysz się nie gubi przy szybkich ruchach i dobrze pracuje na różnych powierzchniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta S96 to jest mala myszka :/

 

ja tez mam A4tech'a X-718F i jestem zadowolony - jezdzi po wszystkim, gra sie dobrze no i 2000dpi

mysz uzywam nonstop , po kilka,kilkanascie godzin i zyje :)

 

co prawda, ksztalt bardziej mi sie podoba : X-738k

 

wczesniej mialem:

http://www.allegro.pl/item675570112_mysz_l...a_gw_fv_ss.html

poza brakiem kabla, bylo duzo gorzej a mysz nie przezyla nawet roku (przestal odbijac lewy przycisk)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam A4tech'a X-718F i jestem zadowolony - jezdzi po wszystkim, gra sie dobrze no i 2000dpi

Ona ma około 1600 dpi (max 1700) ... w trybie 1600dpi .... w trybie 2000dpi jest interpolowanie - co czyni tryb 2000 bezużytecznym. Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie zauważyłem, że ktoś odpisał na mojego posta. Jeżeli chodzi o myszke to już dokonałem zakupu. Wybór padł na A4Techa K5-52D. Znalazłem tą myszkę u siebie w komputerowym i kupiłem. Musze powiedzieć ze sprawuje sie bardzo dobrze - porównywalnie z X-718BF. Kształt nie jest tak wyprofilowany ale jest ok. I ten odłączany i zwijany kabel jest przydatna sprawa. Jestem z niej zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...