Skocz do zawartości
Rosti

2x2 + 2x1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Po zakupie nowego kompa mam problem z pamięciami Corsair Dominator 2x2 1066MHz. Nie chcą mi startować w dualu. Przez pierwsze 2 dni było wszystko ok potem tragedia.

Nie jestem pewnie czy to płyta czy pamięci a nie mam od kogo pożyczyć na sprawdzenie. Wiec chcę kupić drugi zestaw tym razem 2x1 Corsair Dominator 1066 bo 6gb mi się przyda tylko nie jestem pewien czy bedzie wszystko poprawie pracować z 2x2 + 2x1 mobo to Maximus II Formula. Dodam ze pamięci maja takie same parametry 5-5-5-15 2,1v.

 

Proszę o szybka odp bo chcę jeszcze dzisiaj je zamówić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do problemów z trybem DC - ustaw timingi i vmem na sztywno .

 

6 GB raczej tobie nie za bardzo się przyda - jak nie pracujesz w programach graficznych , do obróbki A/V , CAM/CAD i innych wymagających programach narzędziowych to tych 6 GB nawet nie wykorzystasz w pełni .

 

Po za tym jak nie masz systemu 64-bit to nawet z tych 6 GB nie skorzystasz , system będzie widział 3+ Gb .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie doczytałeś mojego postu. Przez 2 dni po poskładaniu wszystkiego było OK. Timingi miałem na sztywno 5-5-5-15 i 2,10v. Walcze już chyba z 2 tyg z tym i nie da rady. Uwalona jest plyta albo same moduly. Po suszarce ~45* ramy odpalaja ale bsod'a lapie lub chodzi wszystko ok. Lecz rano na zimno znowu to samo. Pewnie to przez miekkie luty w mobo lub pamieciach. Win7 64-bit. HD Video Rendering zjada te 4gb na sniadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...