Skocz do zawartości
RELOADED

Gt Polonia 2009 !

Rekomendowane odpowiedzi

Gran Turismo Polonia to niepowtarzalne spotkanie miłośników motoryzacji, które od pięciu lat odbywa się w Poznaniu. Przez cztery dni kierowcy wspólnie będą testować i prezentować najdroższe auta świata. W tym roku weźmie w nim udział około 70 najszybszych i najdroższych samochodów. Wśród tych niezwykłych pojazdów zaprezentowane zostaną między innymi Lamborghini, Ferrari, Porsche, Dodge Viper oraz Ford GT 40 z 1966 roku.

 

pare moich i kumpla filmikow z toru aparatem krecone i pierwszy raz krecilimy wiec wyszlo jak wyszlo

 

najwiekszy napierdalacz w tym roku ;]

tuuu ladnie widac jak szary zjadal tor ;] chociaz gt 2 twardo zanim ale to nie standardowe GT2

 

Carrerki Gt

 

Edytowane przez RELOADED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem również w pierwszy dzień akurat miałem zajęcia na al. niepodległości i budynek to aż się trząsł :) Uśmiech politowania wystąpił na mojej twarzy gdy widziałem jak między tymi wszystkimi wypasami wjechała BMW M3 E46... jedna 330 E46 też wjechała ale została chyba od razu wyproszona.

Oczywiście uważam, że tam M'ka to super auto i sam chciałbym takie mieć, ale między pozostałymi samochodami wyglądała badziewnie i nie wiem czego tam szukał właściciel tej fury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...