Skocz do zawartości
apo5

Battlefield 1943

Rekomendowane odpowiedzi

Na xbox live jest już demo z możliwością gry online (pełna wersja do wykupienia za punkty MS 1200). Co tu dużo mówić. Grafika w normie, podobają mi się tekstury obiektów, są wysokiej rozdzielczości. Świetne wybuchy, bardzo dobre udźwiękowienie. Mówiąc w skrócie - stary dobry odświeżony battlefield 1942 z możliwością rozwałki 98% obiektów. Wciąga jak za dawnych lat a za tą cenę (ok. 15USD) myslę, że warto.

Minusem są raptem cztery mapy do gry online, aczkolwiek wydaje mi się, że chłopaki w miarę czasu widząc jak dużą popularnośc ma gra na xbl i psn - będą dorzucać mapy systematycznie.

Generalnie rzecz biorąc - Polecam

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też raz wyskoczyło że się nie może podłączyć ale po ponownej próbie wbiłem do gry normalnie, mój znajomy również. Od trzech dni w to młócę i nie ma problemu z podłączeniem do serwera więc nie wiem od czego to zależy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytałem gdzieś że gra odniosła taki sukces że serwerki nie wytrzymały takiego natężenia. Moze dlatego nie mozecie sie polaczyc

Tak też o tym czytałem :) Wczoraj udało mi się zagrać nawet przyjemnie się gra, może nawet rozważe zakup MSP :P Edytowane przez nuras_en

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra średnia po serii BeFów na PC to na konsoli jakoś nie trawie, Killzone 2 przeszedłem i na tym koniec FPP jednak tylko na PC. O dziwo u mnie niema takich problemów z serwerami jak piszecie za każdym razem łączyło mnie z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Kupiłem ostatnio gierkę i jest bardzo fajna. Wprawdzie ostra sieczka bo celowanie na padzie w multi to dla mnie czarna magia, a mnie potrafią snajpować jak biegam i skaczę.

 

Mimo wszystko fajnie się gra, cały czas akcja, świetny dźwięk, można się poczuć jakby się tam było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie- Mam błąd przy próbie połączenia do serwerów EA account. Wczoraj mogłem normalnie pograć w triala Battlefield 1943, w momencie kiedy skończył się trial (godzina grania) zainstalowałem sobie demko BF BC2 i tutaj mam nonstop problem z połączeniem. Nie ma żadnej opcji by się zalogować do konta EA, tylko od razu niby próbuje połączyć, ale nie może. Mógłby ktoś sprawdzić czy ma ten sam problem przy demku? Serwery już nie są wspierane na demko czy o co chodzi? BF 1943 dopiero w czwartek kupuję, i mam nadzieję że będę mógł pograć, a nie że nie chce się łączyć... Mógłby ktoś sprawdzić to demko?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Demo Bad Company 2 nie działa od końca lutego, tak jak i beta na PC.

 

 

Nie wiem natomiast jak z demem 1943, ale z pełną raczej nie ma problemów bo ludzie grają, ja tydzień temu odpalałem ostatnio, nigdy z tą grą problemów nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo chociaż czemu nie działa? o.0 Przy 1943 po założeniu nowego konta na psn + nowego konta na EA można pograć jeszcze godzinkę :D przynajmniej teoretycznie, bo od kiedy mam demo bc2 to mi nie chce połączyć z serwerem EA. Spróbuję raz jeszcze... Ech. [;

 

EDIT: Znalazłem...

 

Osoby, które wciąż mają zamiar ściągnąć próbkę jednej z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku, powinny się pośpieszyć, bowiem EA zapowiedziało, że 25 lutego zdejmie demo z sieci. Przypominamy, że pełna wersja gry pojawi się na rynku już 5 marca.

 

Wynika z tego, że nie chcą już sprzedać kolejnych wersji na konsole. Dlaczego? Bo nie wydam w ciemno 150zł po raz drugi zresztą... :/ Chciałem pograć, zobaczyć jak się gra na konsoli (powoli przesiadam się z pc'ta no, a tu takie coś. Pewno zabrakło im serwerów dla dema, bo z tego co wiem mieli problemy z przeciążeniem serwerów BC2. Pewno dlatego zdjeli... Ech!

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...