Skocz do zawartości
Gość

Radeon Hd3650 Ddr2 W Ramach Reklamacji - Nowy Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Półtora miesiąca temu odesłałem na gwarancję mojego Palit GeForce'a 7300GT 256MB DDR3 Sonic pod AGP. Reklamacja się przedłużała, sklep chciał mi wysłać gorszą kartę graficzną na co oczywiście się nie zgodziłem. Wczoraj zadzwoniłem i się okazało, że nowa karta jest przygotowana do wysyłki - oczywiście pan powiedział, że jest to taki GeForce. Dziś paczka przyszła a po otwarciu zobaczyłem inną kartę. Mianowicie PowerColor Radeon HD3650 512MB DDR2 AGP. I tu moje pytanie: jak wypada wydajność tej karty względem GeForce'a. Bo nie wiem czy jest sens kłócić się z tymi ludźmi, ponownie odsyłać kartę graficzną... Będę wdzięczny za pomoc.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chciałem sprawdzić osiągi ale mam problem... Podłączam kartę graficzną, podłączam do grafy przejściówkę DVI-D-Sub gdyż monitor (Samtron 76BDF) nie ma wejścia DVI. Gdy włączam komputer zapalają się lampki na obudowie, ale lampka na monitorze miga (nie ma komunikatu o braku sygnału), radiator na karcie graficznej nie chodzi, nie ma żadnych pisków z biosu. Mam zasilacz Trust Dual Fan 420W a płyta główna ASRock K7VT4A Pro. Gdy podłączam GeForce 2MX monitor i komputer działa normalnie.

 

Ostatnio brat u mnie testował swój monitor 22'', z wejściem DVI, z tym, że na tym GeForce 2 z wejściem AGP (przez przejściówkę) i też nie działało...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta wymaga dodatkowego zasilania ??

 

Jak tak to podłącz i sprawdź jeszcze raz .

 

Ten drugi zasilacz to jakiś no name cy markowy sprzęt ?

 

Może nie spełnia wymagań prądowych karty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...