Skocz do zawartości
bronek79

Nie Co ... A Kiedy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Tak jak w temacie chciałbym spytać Was o radę, nie co kupić a kiedy?

 

Mam w planach zakup platformy opartej o procesor I7 920. Całość wyniosłaby około 3500.

 

Ostatnio obserwuje stały trend wzmacniania się złotówki. Dodatkowo, rychłymi krokami zbliża się debiut nowych platform Intela. Czy wszystkie te znaki na niebie mogłyby sugerować odroczenie decyzji np. o miesiąc? Wiem, że sprzęt zwykle tanieje na wakacje, lecz po nich ceny potrafią nieco zwyżkować. Więc w tej chwili jestem w kropce. W końcu, powiedzmy .... kilkaset złotych w tą czy inną stronę piechotą nie chodzi.

 

Jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc czekać nie warto, nie wyjdzie nic nowego, a nawet jeżeli części jeszcze potanieją to różnica wyniesie max 100zł, ale równie dobrze mogą zdrożeć. Jeżeli czekać to do końca roku kiedy wyjdą nowe karty z obsługą DX11.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jesli chodzi o platforme ati/amd, warto czekac(nie spieszy mi sie bo w sierpniu i tak nie mam za bardzo czasu)? czy moze do zestawu kupic jakas karte za 200zl jak 9600gso a potem sprzedac i zmienic na cos lepszego z dx11?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też lepiej poczekać bo za jakiś czas mają wyjść nowe chipsety. W sumie można by brać już teraz coś na AM3. Teraz jest najtrudniej coś kupić, bo ceny niby niskie ale za rogiem czekają nowości. Ciężki wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...