Skocz do zawartości
Gość elograca

Szybka Pomoc W Wyborze Pompiki

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli wszytsko ma być w budzie powinienes sie wyrobic z 2 metrami weza i litrem płynu. tylko trzeba jakos rozsadnie rozplanowac połaczenia wszystkich elementów :) a jaki rez bierzesz??

 

a co do rachuku to nietstey Wc nie jest tanie jesli sie stawia na jakies markowe elementy poza tym płacisz za wysyłke poza granice to tez jeszcze dodatkowe koszta.

Edytowane przez atemen17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli wszytsko ma być w budzie powinienes sie wyrobic z 2 metrami weza i litrem płynu. tylko trzeba jakos rozsadnie rozplanowac połaczenia wszystkich elementów :) a jaki rez bierzesz??

 

a co do rachuku to nietstey Wc nie jest tanie jesli sie stawia na jakies markowe elementy poza tym płacisz za wysyłke poza granice to tez jeszcze dodatkowe koszta.

Wszystko w budzie, tam jest chłodnica 480 i rez standartowy ale za to mi sie podoba bez rzucania sie w oczy; cos takiego http://www.watercoolinguk.co.uk/catalog/pr...cts_id=346{1}33 i co litr wystarczy ??

Koszt bez przesyłki :D ale i tak mam do Irl takze mysle ze ok 20€

Edytowane przez percio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy chłodnice do wyboru http://www.watercoolinguk.co.uk/catalog/in...hp?cPath=37_123 ja taka wybrałem taką: Black Ice GT Xtreme 480 Radiator.

Myslałem ze zawoduje cała płyte a grafe na pózniej, ale te ceny sa jakie sa i nie wiem czy tylko procka nie zawodowac i co jakis czas cos nowego dodac, dlatego pompka w miare mocna no i chłodnica na maxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak jeśli na razie tylko proc bedzie zwodowany litr to w zupełnosci płynu wystarczy a węza 2 metry to pewnie nawet za duzo :) ale bedziesz miec na poznije :) a co do płynu to jak zwodujesz pozniej jeszcze grafe zobaczysz ile Ci ujdzie. bo najwiecej woddy jest w rezie i chłodnicy. a stawiam ze i tak bloki będziesz dokupywał pozniej z czasem wiec ewentualnie płynu dokupisz. ale na poczatek starczy ;) no to do dzieła i czekamy na Informacje z postepu prac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe zonka szlaban mi dała na wode, kurna nie moge, zamiast wody zażyczyla sobie lustrzanke, dlatego bede musiał pojsc na kompromis i wezme tylko to:

1. Pompka 12V Laing D5 Vario Pump (MCP655) - (bez topa) rozmumiem ze bedzie głośniej i słabiej ??

2. CPU bloczek HEATKILLER® CPU Rev3.0 1366 (i7) + Barb Size 1/2" Nickel Plated

3. Chłodnica Black Ice GT Xtreme 480 Radiator + Barb Size 1/2" Nickel Plated

4. XSPC Bay Reservoir - Black + Barb Size 1/2" Nickel Plated

i kilka innych gadzetów jak wąż, płyn, lekki tuning i 330€+20€ przesyłka

wszystko z http://www.watercoolinguk.co.uk bo jak patrze na polskie ceny to mi sie scyzoryk otwiera.

Jakies sugestie cos jest do bani ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...