Skocz do zawartości
Gość adam12b

Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość adam12b

Siemka. Od czasu kupna orginalnego Windowsa nie chce mi się wyłączać komputer. Jedyny sposób w jaki mogę wyłączyć pc to start > wyloguj > przełącz użytkownika. Dopiero potem mogę wyłączyć już mnie to denerwuje i muszę coś z tym zrobić. Proszę o pomoc. :lol2:

 

 

/Albo słownik w łapę albo przeglądarka z poprawianiem błędów! Następnym razem wlepię procenty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość adam12b

Co znaczy "nie chce się wyłączyć"? Ile czekasz? Nie ma żadnego komunikatu?

Zapewne jakiś sterownik lub program/usługa na to nie pozwala.

 

Daj log z HijackThis.

 

 

To znaczy że nie pokazuje się żaden komunikat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzowi Łortografii chodzi, że w start->zamknij nie ma do wyboru zamknij system, a jedynie wyloguj/przełącz użytkownika i dopiero wtedy może normalnie wyłączyć.

Twój problem to kwestia ustawień, może twój profil ma jakieś ograniczenia/nie jest to konto admina/ktoś z użytkowników komputera zablokował Ci taką opcję.

Jaki masz Windows? Używa ktoś komputera oprócz Ciebie na innym profilu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość adam12b

Mam Windows xP. Jest jedynie mój profil administratora jak go chce normalnie wyłączyć to się nic nie dzieje ani wiatraki ani pracy dysku a jeszcze niekiedy pokazuje mi się okienko z WinLog.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość adam12b

Siema. teraz to mi się komp nie chce zalączyc. NIE ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span> SIĘ!!!! znaczy to jest tak uruchamia się normalnie tylko że przy uruchomieniu jakby się zacina i nie mam obrazu myślę ze mi się dysk spalił a windowsa się nie da wgrać przy uruchomieniu płyty ze sterownikami pisze ze jest zbyt mało miejsca. Jeszcze zostało z 300gb chyba muszę oddać na gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz gwarancję to oddaj do serwisu. W tym wypadku stracisz zapewne wszystkie dane a przynajmniej te z partycji gdzie jest Windows.

Jeśli nie masz gwarancji na komputer jako całość po popytaj znajomych o kogoś znającego się na temacie - niech pozagląda.

 

Zresetuj ustawienia bios.

Sprawdź na innej grafice.

Sprawdź na innym zasilaczu.

 

Nie ma żadnego komunikatu na ekranie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość adam12b

reset biosu nic nie dal a kompa nie mogę rozkrencić bo mam Plomby a znajomi są za tępi są nie da się wejść w tryb awaryjny;/.

Komunikatu nie ma tylko czarny ekran .

Trudno będzie tydzień bez kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reset biosu nic nie dal a kompa nie mogę rozkrencić bo mam Plomby a znajomi są za tępi są nie da się wejść w tryb awaryjny;/.

1) Ubierz buty, wsiadz do autobusu/samochodu/tramwaju i pojedz do sklepu gdzie kupiles PC. Jak juz tam bedziesz to im powiedz ze plomby to sobie moga na zeby zakladac, albo na gacie.

 

Myslalem ze proceder "plombowania" PC juz wymarl. Jak widac jeszcze sporo id***w jest w tym kraju. Od lat nie moge zrozumiec jak mozna cos takiego wymyslac - Plomba na PC luuuuuudzie

(sry za offtop)

 

2) Jak nie da sie wejsc w awaryjny? Dajesz F8 w trakcie uruchamiania i nic? Nie moze byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...