Skocz do zawartości
majki84

Ankieta Do Pracy Magisterskiej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam wielką prośbę do użytkowników tego forum (i nie tylko), o wypełnienie ankiety, która jest mi potrzebna do napisania pracy magisterskiej. Byłoby miło, gdybyście przesłali ją jeszcze do swoich znajomych (choć szczerze mówiąc na to mniej liczę). Tematem ankiety jest: "Badanie motywacji klientów działu komputerowego w hipermarketach". Ankieta zajmie Wam ok 3minut, a dla mnie to bardzo ważne.

 

ANKIETA

 

Za wypełnienie ankiety z góry serdecznie dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzrost motywacji klientów będzie wprost proporcjonalny do poziomu wiedzy sprzedawców i jakości oferowanych produktów w różnego rodzaju hiper i supermarketach. Nie od dziś wiadomo, że pracownicy niewiele potrafią pomóc, a oferowany sprzęt jest co najmniej niskich lotów. W miarę zorientowany konsument pójdzie do normalnego sklepu komputerowego, a to co oferują w marketach jest wciskane niedouczonym rodzicom, którzy kupią komputer dzieciakowi na początek roku szkolnego lub gwiazdkę. Po kilku dniach w domu jest trzęsienie ziemi bo dzieciakowi Crysis lub inna nowsza gierka nie działa na e2180, 9500GT i cieniutkiej mobo z Gigabyte lub MSI, a rodzice przecież zapłacili 2500 pln za kompa + monitor 19" +urządzenie wielofunkcyjne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu raczej chodzi o wzrost motywacji ogółu klientów...a dla takich rodzicow o ktorych wposmniales personel w hipermarkecie bedzie super (wszak rodzice jeszcze bardziej zieloni sa)

A klient obeznany w temacie, bedzie patrzyl tylko na CENE, i realizacje gwarancji:) personel mi totalnie powiewa nacią od kalafioru, bo do sklepu ide KUPIC, a nie wypytywac, zbierac cenniki i zawracac gitare sprzedawcy. Wiedze zdobywam, szukam okazji (czyt niskiej ceny) sprawdzam sklep (czy nie lepiej doplacic troche i miec na miejscu, czy nie ma problemu z gwarancja)

Pomijam personel wyspecjalizowany (Serwisant) ktory naprawde ma sie znac, a nie wciskac ciemnote:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bym w tej ankiecie rozdzielil pracownikow serwisu od sprzedawcow - ci pierwsi powinni znac sie na rzeczy (choc troche, nie oczekuje od nich usuwania kazdej mozliwej usterki, ale tez nie powinni o byle g... wysylac sprzetu do producenta), tych drugich mogloby w ogole nie byc, bo jak ide do sklepu, to z reguly wiem dokladnie, czego potrzebuje.

A jak nie wiem, to i tak ide tylko na "macando", zeby miec jakis oglad sytuacji przed szukaniem testow w sieci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić taki wykres w Excelu jak jest poniżej? Mam wersję Enterprise 2007 pl.

 

Dołączona grafika

 

 

Chodzi o to, że jak w excelu chce zrobić 2 serie danych (liczebność grupy i jej procentowy udział), a oś pionowa z danymi jest tylko jedna (będzie albo w % albo w sztukach, zależy co się da jako pierwszą serię), to jedna z serii danych jest niewidoczna na wykresie, tylko jej etykieta. U mnie np. nie widać wykresu procentowego udziału(na niebiesko powinno być), bo skala jest tylko jedna. Da się to jakoś przeskoczyć żeby było jak na tym wykresie wyżej?

Dołączona grafika

Edytowane przez majki84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...