Jump to content
Janekk

Fable 3

Recommended Posts

Microsoft oficjalnie zapowiedział Fable III. Premiera gry odbędzie się w drugiej połowie 2010 roku. Jest na co czekać, bo tytuł zaoferuje graczom możliwość wcielenia się we władcę całego Albionu! Co więcej, Microsoft zapowiadam, że gra w pełni wykorzysta możliwości technologii sterowania Natal.

Microsoft zakończył właśnie konferencję prasową na targach GamesCom2009. Firma zapowiedziała podczas pokazu kontynuację słynnej serii RPG - Fable. Wiadomo już, że trzecia część gry trafi na półki sklepowe w drugiej połowie 2010 roku. Fable III będzie przeznaczone na Xboksa 360. Microsoft nie wspomniał nic o PC.

 

Konferencja Microsoftu na GamesCom2009 została zdominowana przez tytuł Fable. Wiadomo już, że pod koniec września wszyscy fani Fable otrzymają możliwość pobrania Fable II Episodic. Prawdopodobnie będzie to Fable II podzielone na części. Każdą z nich będzie można kupić za niewielką opłatą. Całość będzie dystrybuowana za pomocą Xbox Live.

 

Głównym punktem prezentacji była zapowiedź Fable III. W najnowszej odsłonie słynnego RPG gracz wcieli się we władcę Albionu. Producent gry, Peter Molyneux, chce by użytkownik poczuł się jak prawdziwy król - zarówno jeśli chodzi o zakres władzy, jak i ciężar swoich decyzji. Zdobycie korony będzie celem pierwszej połowy gry. W drugiej gracz zajmie się sprawami swojego ludu - będzie wydawał polecenia i decydował o różnych kwestiach. Oczywiście Albion ma ponosić konsekwencje różnych decyzji. Będziemy mogli więc doprowadzić państwo do ruiny i zagłady, lub też stworzyć krainę rodem z baśni.

 

Fable III będzie obsługiwało Projekt Natal! Molyneux powiedział, że na graczy czekać będzie mnóstwo nowości związanych z tą technologią. Jakich? Przykład najlepiej zobaczyć na filmie z konferencji. Gdy tylko taki pojawi się w Sieci - dodamy go do artykułu.

 

Niestety, Microsoft nie pokazał podczas konferencji żadnych innych nowości.

 

źródło idg.pl

Edited by rmvbhd

Share this post


Link to post
Share on other sites

I po "ciepłym" przyjęciu jedynki przez pecetowców zapewne tylko znakiem zapytania pozostanie :)

 

Wogle chyba tylko ME się przyjął z xboxowych hitów na piecu.

Fable dla mnie hitem nie byl , a mechanike imo zerzneli z Summonera (a ten imho z Vagranta). Jednak oprocz ME masz na rynku jeszcze Jade Empire.

 

 

Fable 1 nie porwal mojej osoby , ale widzialem trailery oraz recki 2 i zagralbym w to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...