Skocz do zawartości
picus

Guild Wars 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będzie to bera 24/7 tylko:

 

"Your Beta Account Has Been Created

 

Your Guild Wars 2 beta account has been set up and is ready to go. We’ll email you within the next 10 days with instructions on how to download the beta client and information about the upcoming Closed Beta Event."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A graj se sam xD

 

a tak na serio jak byś nie grał CAŁY weekend(mam na myśli jakieś przerwy kilku godzinne ;p ) to był bym chętny na wbicie i zobaczenie co nie co jeśli istnieje taka możliwość (Proszę ! xD )

Edytowane przez Ns5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam Oj tam skąd mogą wiedzieć kto gra wysyłałeś maila z akademika a będziesz grac w domu to co ban ? co do wymagań to na ATI są problemy na NV nie ma po za tym podobno gra ma z automatu ustawiony proces na niski jak się ustawi wyższy to niby lepiej działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oprócz FPS to jak wygląda sama gra tzn lepsze od GW 1 ?

 

 

OMG co za pytanie :P wpisz sobie na YT Guild Wars 2 Beta to będziesz miał milion filmików, z których możesz wywnioskować czy jest lepsza od 1 ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie szansa dostać się jeszcze do bety czy ten cały event to było tylko takie jednorazowe przedsięwzięcie? naoglądałem się filmików na yt i strasznie się napaliłem ... wie ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię, żeby losowali jeszcze miejsca do bety szczególnie, że 10 kwietnia rusza pre-order i każdy, kto zamówi dostanie dostęp do wszystkich beta weekendów.

 

Swoją drogą na gram.pl opublikowali wczoraj ceny wersji zwykłej (199zł) i kolekcjonerki (499zł) @_@

 

Można też kupić na różnych stronach z kluczami albo na oficjalnej wersję deluxe za ok 240-250zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoba z naszej ekipy GuildWars.pl i GuildWars2.pl była zaproszona do Brighton na "Dzień Europejskich Fanów 2012". Wczoraj zdjęto z niej częściowe NDA, więc mogła podzielić się wrażeniami z gry. Jeśli kogoś interesuje: GuildWars2 beta - wrażenia.

 

Widziałem, że szarpnęli się na klawiaturę Logitecha G510 i myszkę Logitecha G9x (fotka) na stanowiskach do grania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię, żeby losowali jeszcze miejsca do bety szczególnie, że 10 kwietnia rusza pre-order i każdy, kto zamówi dostanie dostęp do wszystkich beta weekendów.

 

Swoją drogą na gram.pl opublikowali wczoraj ceny wersji zwykłej (199zł) i kolekcjonerki (499zł) @_@

 

Można też kupić na różnych stronach z kluczami albo na oficjalnej wersję deluxe za ok 240-250zł

 

Szkoda, ze wersji Deluxe nie da sie kupic w z pudlem. Tak czy siak, gram.pl ladnie z cenami polecialo, wychodzi nawet drozej niz kupno bezposredio od wydawcy placac w USD. Kolekcjonerska to juz w ogole abstrakcja.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, dlatego ja planuje kupić klucz, a później jak zwykle na allegro za 5zł pudełko :D

 

 

EDIT:

 

Jest nowe video przedstawiające kolekcjonerską edycję i co się w niej znajduje. Wychodzi na to, że te in-game itemy wcale nie są aż tak fajne jak mi się wydawało. Jedyne ten elitarny skill i chyba "companion pet-charr" czy co to tam jest :P

 

http://www.arena.net/blog/introducing-the-guild-wars-2-collectors-edition-video

 

Co o tym myślicie? Ja wolałbym zobaczyć w akcji ten elitarny skill, bo jak to nie będzie coś wartego uwagi to sobie podaruję deluxe edition.

Edytowane przez twistet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, moj plan legl w gruzach. Uaktualnili ceny i te teraz sa w euro z magicznym przelicznikiem 1:1, gdzie wychodzi ponad 50zl wiecej za deluxe niz wczesniej. Co wiecej, gra ma "blokade" regionalna. Kupujac w Europie masz dostep do naszych serwerow, kupujac w Stanach do stanowych. Ma ktos na oku jakis sklep co ma deluxe w bardziej korzystnej cenie?

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne, dzieś widziałem info, że na Twitterze arenanet odpisała, że Polacy będą mieli możliwość płacić za grę w złotówkach

 

 

http://www.fabrykakluczy.pl/gra/guild-wars-19/guild-wars-2-digital-deluxe-cdkey-klucz-pre-purchase-115.html

 

taniej nie znalazłem

Edytowane przez twistet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne, dzieś widziałem info, że na Twitterze arenanet odpisała, że Polacy będą mieli możliwość płacić za grę w złotówkach

Zapewne chodzilo o dystrybutora w Polsce, ktorego z poczatku nie bylo w ogole na liscie.

 

Ta cena juz lepsza, w zasadzie nizsza niz w USD jeszcze przed zmiana na stronie. Dopytalem na live czacie i potwierdzili, ze to klucz do wersji EU wiec wszystko wydaje sie byc w porzadku.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie przeszlo mi to przez mysl. Jakby nie patrzec to cyfrowe wiec generalnie skonczyc sie nie powinny. Beta planowana jest dopiero na koniec miesiaca wiec w razie czego powinni tez zdarzyc zdobyc nastepne ;-)

 

"- Guild Wars - Guild Wars 2 Digital Deluxe CDKey, Klucz - PRE-PURCHASE EU

Dostawa może zostać opóźniona, ze względu na chwilową niedostępność towaru"

 

Taka informacje dostalem z live czatu odnosnie deluxe:

bedizemy je miec na pewno przed weekendem

czekamy na info od dystrybutora

moze i dzis sie uda rozeslac

 

Alternatywa: klik.

 

Wyglada na to, ze jednak sie skonczyly, wszedzie, bo nawet na gram.pl kolekcjonerka cala i standard zeszly ;P

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O LOL już nigdzie nie ma kluczy :D poczekam sobie chyba jeszcze z miesiąc i może wtedy zamówię, bo teraz to paranoja

 

EDIT:

jutro na go2arena mają mieć klucze do GW2 deluxe :D

 

 

Kupował ktoś może deluxe edition na allegro? bo znalazłem takie coś i trochę wydaje się podejrzane

http://allegro.pl/guild-wars-2-deluxe-beta-headstart-cd-key-24-7-i2275966946.html

Edytowane przez twistet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za dubla ale inaczej nikt by tu nie zajrzał :P

 

miał ktoś może styczność z tym sprzedawcą? GUILD WARS 2 DELUXE CD KEY + AUTOMAT 24/7 (2305792281) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

oferta fajna, ale czy prawdziwa. deluxe w cenie zwykłej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez mam klucz ale nie moge go zarejstrowac na stronie guild wars 2.

Od godziny przy tworzeniu konta mam:

 

 

Server Error

 

 

 

502 - Web server received an invalid response while acting as a gateway or proxy server.

 

There is a problem with the page you are looking for, and it cannot be displayed. When the Web server (while acting as a gateway or proxy) contacted the upstream content server, it received an invalid response from the content server.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...