Skocz do zawartości
S-I-D

Mysz X-748k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż po podłączeniu myszki wyżej wymienionej do kompa pojawił się problem. Klawiatura zaczęła szaleć w biosie. Zachowuje się jakby cały czas był wciśnięty klawisz strzałki w dół albo klawiatura w ogóle nie reaguje. W Windowsie wszystko ładnie śmiga.

Po odłączeniu myszy wsio jest ok, jakieś pomysły?

Wcześniej miałem myszkę także pracującą pod USB i nie było z klawiaturą problemów.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam otóż po podłączeniu myszki wyżej wymienionej do kompa pojawił się problem. Klawiatura zaczęła szaleć w biosie. Zachowuje się jakby cały czas był wciśnięty klawisz strzałki w dół albo klawiatura w ogóle nie reaguje. W Windowsie wszystko ładnie śmiga.

Po odłączeniu myszy wsio jest ok, jakieś pomysły?

Wcześniej miałem myszkę także pracującą pod USB i nie było z klawiaturą problemów.

 

Pozdrawiam

Trzeba wpiąć klawiaturę i mysz w odpowiednią kombinację w USB - u mnie nie ma problemów przy podłączeniu "na krzyż" (klawiatura na górze od strony płyty a mysz na dole drugie od płyty).

 

ps. mam 738 ale to jest to samo tylko w innej obudowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem kilka kombinacji i bez efektu, ale zobaczę na krzyż.

 

------edit

Zrobiłem 2 kombinacje i śmiga druga, czyli odwrotnie co u Ciebie.

 

Jeszcze raz Dzięki.

Edytowane przez S-I-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...