Skocz do zawartości
krasi

[procesor, Platforma] Wymiana Pentium E2140

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnich dniach Windows zaczął prosić się o reinstalację. Jako że nie znoszę tego robić za często, to chciałbym za jednym zamachem zmienić procesor.

 

W tej chwili posiadam:

cpu e2140, chłodzone skytche infinity,

mobo msi p35 neo2-fr

ram 2x2GB corsair 1066

galaxy 7900gs

dyski/napędy zasilane chieftecem 550W ( taki z odpinanymi kablami)

 

Od czasu zakupu ps3, stacjonarki nie używam do grania, ale za to pracuję z obróbką video, photoshopem itp.

 

Kwota jaką chciałbym przeznaczyć, to ok 700-1000+ zł i chciałbym jakiegoś quada, niestety zupełnie nie wiem jakiego. Chciałbym też od razu zainstalować windowsa7 i stąd pytanie, czy zalecana do tego by była przesiadka na i7?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że mógłbyś łyknąć q9550 + jakiś cooler , płytą powinna pozwolić na znośne oc.

 

Słyszałem że wersja RC win7 nadaje się do gier , ale jest jeszcze niestabilna przy pakietach typu photoshopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że wersja RC win7 nadaje się do gier , ale jest jeszcze niestabilna przy pakietach typu photoshopa.

Kumpel z pracy przesiadł się ostatnio na w7 RC i faktycznie z 64-bitowym photoshopem ma jeszcze problemy, ale wersja 32bitowa startuje mu w 3sekundy. Ale dzięki za info, sprawdzę u niego jeszcze czy inne produkty od Adobe śmigają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...