Skocz do zawartości
rbtck1

Ciekawy Sms. Przekręt?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

W ciągu paru tygodni przychodzą mi co kilka dni wiadomości od numeru "5766" o takiej treści:

 

"Witamy.WAZNA WIADOMOSC. Prosimy o pilny kontakt telefoniczny pod numerem telefonu. 0-22-57-66-376 w godzinach 7-21."

 

Po skontaktowaniu z BOK okazało się że nie jest to numer sieciowy. Telefon posiadam w Plusie. Spotkał się ktoś z czymś takim? Nie chce dzwonić bo boję się że to jakiś przekręt i nabiję pare stówek do abonamentu :lol:

Edytowane przez rbtck1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, otóż...miałem podobna sytuacje, ale myślę ze sprawę już wyjaśniłem - mianowicie... szukałem informacji na temat tego numeru stacjonarnego 0-22-57-66-376, iiiiiii.... jest to firma :

 

Intrum Justitia Sp. z o.o.

02-645 Warszawa

ul. Domaniewska 41

Budynek Saturn, VIII piętro

 

 

...która zajmuje się dłużnikami - w moim przypadku jest to zadłużenie z allegro... tylko nie rozumiem dlaczego mi skasowało za połączenie którego nikt i tak nie odebrał ;) ale spoko... mam nadzieje ze wystarczy zapłacić i już :)

 

 

na portalu " http://forum.gazeta.pl/forum/w,1115,103153...eci_ORANGE.html " również z tym zagadnieniem zwróciłem się do internautów, poczytajcie jakie fajne odpowiedzi uzyskałem ;)

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...