Skocz do zawartości
Barto125

Jaka Kurtka ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, budżet max 250 zł, wymagania: najlepiej wewnętrzna kieszeń o pojemności puszki piwa, chowany lub odpinany kaptur, ciepła 8O

 

Myślę o czymś takim: http://allegro.pl/item725125141_nowa_kurtk...o_nowosc_m.html

Edytowane przez Barto125

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może poszukaj wśród kurtek z demobilu? albo tych nowych robionych na wzór wojskowych? zwykle mają podpinkę, którą możesz usunąć, kiedy Ci za ciepło. no i maaaasa kieszeni na puszki i nie tylko 8O no, ale to koszt rzędu kilku stówek jednak. mimo wszystko warto wydać, bo to już zakup na lat kilka, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby nie zakladac nowego tematu to wklejam tutaj. Pytanie odnosnie kurtki zimowej 8O Zastanawiam sie nad kurtka The North Face. Niestety dosyc drogi interes ale juz na lata.

 

Dołączona grafika

 

Zastanawiam sie nad tym modelem -> Primavera Triclimate - porównaj ceny, sprawdź opinie i recenzje

Podoba mi sie, ze ma jeszcze wewnetrzna warstwe, ktora mozna odpiac i dzieki temu mozna uzywac jeszcze przez jesien. Mial ktos stycznosc z produktami tej firmy i podobnymi kurtkami?

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo przydatnych opinii o kurtkach TNF jest na forum ngt.pl

Przymierzałem się do kilku modeli i moim zdaniem ta warstwa wew. jest za cienka, szczególnie jak na ostatnią zimę.

Jeśli jesteś szczupły, to szykuj się na problemy z dobraniem rozmiartu. Kurtki TNF są robione chyba dla amerykanów hodowanych na Big Macach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie przegladalem pare rozmiarow i praktycznie niczym sie nie roznia a jedynie rozmiarem w klatce piersiowej. Wczesniej przymierzalem sie do rozmiaru M ale wczoraj bylem w pary sklepach i M jak dlam nie to troche jak worek bo siegal mi do polowy uda 8O Moze sprobuje zamowic S. Niestety nie moge nigczie przymierzyc chyba. Musze poszukac sklepu w Krakowie i wtedy zamowic najwyzej.

 

Ciezko mi sie zdecydowac. Ogolnie mam 175cm wzrostu i chodze na silownie. Na stronie 8a jest napisae obwod w klatce piersiowej M 120cm a dane producenta 109-112cm 8O i badz tu madry. Mysle, ze albo zamowie M, albo znajde jakis sklep gdzie moge zrobic przymiarke zimowej kufajki.

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...