Skocz do zawartości
hzAAAA

Najlepszy Z Najtańszych Laptopów?

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam, jakiegos w miare ogarnietego po niskiej cenie lapa. Nigdy nie mialem laptopa, wiec pytam... jaki mozecie polecic z super tanich. a z 2 strony jaki jest DOBRY laptop? jaka cena 3tys?

 

LAp ma byc do ogolnego uzytku, gry typu call of duty 4 zeby smigalo chodzby na low detalach :D

 

poprosze o jakiekolwiek propozycje bo nie mam zielonego pojecia co kupic..

 

z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś zadal pytanie czy najtańszy czy do 3k. i taki i taki :), chce miec jakies rozeznanie. Bo nie wiem czy lepiej kupic cos taniego za 2k czy cos fajnego gdzie nawet mozna popykac w gierki do 3k? Moze lepiej kupic raz a porzadnie :)? wiec .... do 3k lepiej , ale jest problem z kaskaaaaaaaaa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Dell S1555. W starsze gry spokojnie można grać. W nowsze to już zależy. Ostatnio pykałem na nim w Bioshock. Na 1024x600 można grać bez cięcia detali (DX10/High), chociaż czasami zwolni jak się dzieje dużo. W sumie i tak pozytywne zaskoczenie.

 

Do 3k to chyba najlepsze to MSI EX625. Grafika prawie dwa razy mocniejsza niż u mnie. Z tym że najlepiej żeby procek był trochę lepszy niż popularne T4200. Zazwyczaj wystarcza, ale taki silniczek UE3 mocno go obciąża (Bioshock, Mass Effect itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...