Skocz do zawartości
hzAAAA

Kto Pomoże Zgadnąc Co To Za Laptop Po Podzespołach :d

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, heh mam taki smieszny problem, mam podane dane co do laptopa(podzespoly) ale nie wiem co to jest za lap :DDD, jest niby jakis fajny do kupienia po niższej cenie ale nie moge rozkminic co to jest

 

podzespoly:

Intel p8600 2.44 ghz 1066fsb

4gb ddr3 ram 1066 mhz

500gb hdd 7200rpm

bt wifi n-draft,hdmi

grafika: gf 9400m sli hy

nagrywarka dwd-rw,podswietlana klawiatura,ekran led

 

 

 

jakby ktos ogarnął to co jest to prosze o pomoc :)

 

z gory dzieki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Niższa cena" jeszcze o niczym nie świadczy. Jakiś czas temu widziałem superpromocję na monitory LCD w mmarkt - stówka taniej - okazało się, że w stosunku do cen w necie jest kilkadziesiąt zł drożej. Dlatego radziłbym napisać, jakiego notebooka szukasz - co z tego, że sprzęcik będzie nawet o połowę tańszy, skoro nie spełni oczekiwań?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm tzn nie rozumiem, lap kosztuje gdzies okolo 4000-4200 tys, ja bym go mial z 1 tys mniej,,, oplaca sie brac?? Sprzet jest chyba dosc konkretny..

 

jedyny fajny sprzet ktory znalazlem to cos takiego:

LENOVO IDEAPAD Y530 za 2,5 tysia

 

wiec ktory byscie brali LENOVO IDEAPAD Y530 2,5 tysiaca, czy Dell Studio XPS 1340. za okolo 3tys?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...