Skocz do zawartości
RaaDeeK

Grafa ~450zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moj obecny sprzet wyglada nastepująco:

MOBO: MSI P6N SLI-FI

CPU: C2D e4400 2Ghz @3.00Ghz

Ram: Goodram 2*1GB 667

Dysk: wd3200aaks

Zasilacz: Chieftek 450W.

Grafa: GF 7900 gs 256mb

 

Chcalbym wymienic grafike. Czytalem juz przyklejony temat i zastanawiam sie wlasnie nad radkiem 4850 i 4870. Kasy mam do 450zł. Chciałbym wziąć grafe z 1GB pamieci... tylko czy warto? i jezeli juz to chyba 4850 z 1gb bo 4870 to juz za drogie. Jezeli mozecie to dajcie linki z allegro albo jakiegos sklepu z wawy. Dzieki wielkie za pomoc.

 

btw. za ile moge sprzedac mojego GF'a??

 

i jeszcze jedno... czy teraz grafy lecą do góry?? Opyla sie kupowac?? czy lepiej czekac do... lutego i wtedy cos wyhaczyc?

Edytowane przez RaaDeeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez 4870, w bujdy o ograniczaniu przez proca nie wierz/olej (swoją drogą macie ludzie parcie na tę teorię...do x2 na 939 jeszcze bym zrozumiał....)

 

czy 1gb warto - sam ocen

warto jak bedziesz jezdzić w 1900+ rozdziałce plus aax4...tak sądzę, z tego co widać po testach

osobiście mam 512 i jakoś nie zauważyłem problemów(no - ale też za wiele nie gram ostatnio)

 

w sumie 1gb sie przyda w najnowszych grach

 

PS. ja kupuje sprzęt najlepszy w danej chwili, na który mnie stac, i tyle. Dlatego jak wcześniej kupowalem 8800gt(tez mialem 7900gs) do kompa z x2 2.5ghz, na 939 tez olalem glosy, ze proc nie wyrobi...na tyle na ile potrzebowalem wyrabiał to raz, a 2, gry dostały boosta x2 jesli chodzi fps i x3 jesli chodzi o jakość grafiki i rozdzielczosc.

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj monitor ma najwyzsza obslugiwana rozdzialke 1280x1024. I w takiej zawsze gram. Chce grać na MAX detalach w najnowsze gry, ale w takiej rozdzialce jak napisalem. Nowego monitora/telewizora raczej nie kupie bo ten mi wystarcza. Opłaca się brać tą karte z posta którego napisałem wcześniej? =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj monitor ma najwyzsza obslugiwana rozdzialke 1280x1024. I w takiej zawsze gram. Chce grać na MAX detalach w najnowsze gry, ale w takiej rozdzialce jak napisalem. Nowego monitora/telewizora raczej nie kupie bo ten mi wystarcza. Opłaca się brać tą karte z posta którego napisałem wcześniej? =]

Tak ale nie licz na max detale w najnowszych grach. Nie ma sie co oklamywac, ale 4870 to juz stara karta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale nie licz na max detale w najnowszych grach. Nie ma sie co oklamywac, ale 4870 to juz stara karta :)

Że co? Czyli według Ciebie HD 4870 nie wyrobi w 1280x1024?? (śmiech na sali) Radzę przejrzeć testy. Bardziej martwiłbym się o procesor przy tak niskiej rozdzielczości.

 

Do autora: Olej 1GB kompletnie Ci się nie przyda, za niska rozdzielczość, nawet 512MB w 100% nie wykorzystasz.

Edytowane przez NeoMagNeT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że co? Czyli według Ciebie HD 4870 nie wyrobi w 1280x1024?? (śmiech na sali) Radzę przejrzeć testy. Bardziej martwiłbym się o procesor przy tak niskiej rozdzielczości.

 

Do autora: Olej 1GB kompletnie Ci się nie przyda, za niska rozdzielczość, nawet 512MB w 100% nie wykorzystasz.

@UP

 

zgadzam sie z kolega wyzej. moj hd4850 w takiej rozdzialce sie spisuje super a nawet w wyzszej by sobie poradzil spokojnie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakiej firmy brac tego radka?? PowerColor sa najtansze. Powiem jeszcze ze karte chce kupic na jakis czas (rok albo i dluzej)... pogram na tej karcie w mafie 2 i AC2? :) bo przyznam ze wszystko co starsze to mi całkiem niezle smigało na tym GFie 7900gs ;)... a skoro kupuje juz na tak dlugo to warto dorzucic do tego 4870?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...