Skocz do zawartości
tocusiek

Niedrogie 23"-24" Lub 22" Led

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was.

 

Proszę Was o pomoc w wyborze najodpowiedniejszego monitora dla mnie . 23"-24"

Kwota: Max 1000zł.

Stosowanie: najczęściej filmy divix , gry(bez smużeń).

 

moje typy (zakup według kolejności):

 

1.LG Flatron W2343T-PF

2.SAMSUNG T240 - tutaj kilka złotych dopłaty

3.BENQ G2420HD

4.LG LED 22" W2286L-PF - 22" lecz ledowy - również dopłata.

 

Dodam, że monitor mam zamiar kupić pod koniec roku, więc może wyjdą do tego czasu lepsze modele lub potanieją starsze modele. Monitor będzie podłączony przez HDMI do laptopa Toshiba X300.

Proszę o radę.

 

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem w2353v i bardzo mi sie podoba, dodatkowo ma czujnik wiec automatycznie dopasowuje jasnosc podswietlenia

wiadomo ze zawsze trzeba wybrac jakis kompromis

jak ja wybieralem to tez rozwazalem ten ledowy ale on ma slabe odwzorowanie kolorow, zobacz recke na digitalversus

ja bym Ci polecal cos z LG, bierz odrazu full hd

 

ten dell tez jest fajny ale ma wady ktore go u mnie dyskwalifikuja: za jasny, slaba czern, brak full hd bym przebolal, za to ma ladne kolorki, dobra ergonomia no i dobre katy

dell daje 3 lata na bad pix, lg daje 30 dni, samsung i benq wcale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem w2353v i bardzo mi sie podoba, dodatkowo ma czujnik wiec automatycznie dopasowuje jasnosc podswietlenia

wiadomo ze zawsze trzeba wybrac jakis kompromis

jak ja wybieralem to tez rozwazalem ten ledowy ale on ma slabe odwzorowanie kolorow, zobacz recke na digitalversus

ja bym Ci polecal cos z LG, bierz odrazu full hd

 

ten dell tez jest fajny ale ma wady ktore go u mnie dyskwalifikuja: za jasny, slaba czern, brak full hd bym przebolal, za to ma ladne kolorki, dobra ergonomia no i dobre katy

dell daje 3 lata na bad pix, lg daje 30 dni, samsung i benq wcale

No tak widzialem porownanie na youtube Dell wypadl rewelacyjnie , lecz dobry do filmow a co z grami 6ms . Lg 2ms wiec tu Lg poradzi sobie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...