Skocz do zawartości
b4rt3k

Problem Z Karta Wifi Realtek 8185 :(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupilem nowego kompa i z nim karte wifi jak w temacie. Problem jest taki ze na poczatku jak zainstalowalem z plytki sterowniki to siec wogole nie dzialala, jak zainstalowalem zterowniki microsoftu z windows update(windows7) to dostawalem bsoda. Znalazlem wreszcie sterowniki starsze a mianowicie

RTL8185_Windows_Vista_6.1062.1117.2006

tylko ze wtedy karta wifi sie co jakis czas rozlaczala i laczyla ponownie do ap, potem ukazaly sie nowe sterowniki microsoftu i juz nie bylo bsoda, raz dzialaly raz nie ale tez sie rozlaczaly.

Wrocilem do tych 2006 i przez pewien dzialaly mniej wiecej ok, pozniej probowalem z jeszcze jakimis ale zle dzialaly i wrocilem do tych z 2006. Teraz nie dosc ze wifi mi sie rozlacza to jeszcze po restarcie windowsa nie laczy mi sie automatycznie i chyba zapomina klucza-musze wpisywac recznie sam.

Zmienilem ustawienia ap z mixed mode na G, nadal to samo ale jak juz dziala to www sie szybciej laduje. Zmienilem tez szyfrowanie z wpa na wep+uwierzytelnianie na mac i nadal to samo.

 

Nie wiem co robic :( Formanie jeszcze ta karta nie ma wsparcia dla win7, ale problem w tym ze z vista/xp tez niektorzy mieli problemy(ze sie rozlaczala).

Najgorsze jest to ze musze wpisywac ten klucz ciagle - chyba cos w ustawieniach win7 moglo sie zmienic bo zainstalowalem autorski program realteka do obslugi wifi ale juz go nie uzywam.

 

Bardzo prosze o sugestie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...