Skocz do zawartości
bat

gra dla kobietki

Rekomendowane odpowiedzi

a ja swojej żony za cholere nie mogę namówić na granie. Gdy się tylko poznaliśmy powiedziała ze grała w dyne i jakąś strzelanke , która po intensywnym śledzctwie okazała się Projektem IGI. Niestety okazały to się jedynie bajery mówione w pierwszych tygodniach znajomości. Po ślubie już nie ma mowy o graniu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak :

Jeśli lubisz strategie, przygodę no a może przy okazji lubicie wypady w góry to osobiście polecam gierkę chyba jedyną w swoim rodzaju wydaną niedawno przez National Geographic pod tytułem: ''EVEREST''

Tak jak osobiście nie mam cierpliwości do gier tego typu ta jest poprostu zarąbista wciąga od pierwszego razu wspinacie się z grupą alpinistów po najwyższych szczytach świata akcje z linami,- co i raz zejdzie jakaś lawina to odpadniecie od skały:) wspinaczka po łańcuchach, śnieg, zawieje i takie tam, ale ogólnie fajna gierka i wreszcie coś innego od wszem i wobec zananych strategii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dunaj, masz moze jakies namiary o info tej gry (jakias recke, screeny, itp. ? ).

No wiele tego może i nie ma ale sam gierkę posiadam i naprawdę jest fajna a przede wszystkim wreszcie,... inna :)

http://karta.gry-online.pl/s016.asp?ID=2755

no i wiadomo opcja szukaj w całym internecie :):):)[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...