Skocz do zawartości
00Piotrek00

Pomocy Help Hilfe Problem Z Rozruchem - Windows Staje Przed Ekranem Logowania

Rekomendowane odpowiedzi

sytuacja przed zmianami:

 

dysk c: - rozruch, system, aktywna

dysk h: - system

 

odpaliłem płytę bootowalną z narzędziami, skasowałem partycję c:, połączyłem z h:

 

ustawiłem h: jako aktywną.

 

problem 1: - bran ntldr - dograłem, windows wstaje ale nie do końca.... nie pojawia się ekran logowania, pojawia się ekran jak w załączniku.

 

nie dochodzi nawet do ekranu logowania, co jest źle?

dograłem również plik ntdetect.com

 

jak uruchomić system?

 

 

 

edit: przed tymi zmianami nie mogłem się przelogować z 1 usera na 2 - pojawiał się ten sam ekran i koniec...

 

 

edit: być może zmieniły się litery dysków i to coś namieszało? winda nie wypluwa żadnych komunikatów, ale też nie rusza poza ten ekranik. da się zmusić xp to raportowania?

tryby debug i awaryjny nie działają tj dochodzą do tego samego etapu.

post-104566-1256852463_thumb.jpg

Edytowane przez 00Piotrek00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety instalator nie oferował opcji naprawy.... dziwne może nlite coś mieszał, chociaż stworzyłem instalkę tylko z dodanym sp3...

ostatecznie był niestety format, którego nie znoszę, jednak jak zobaczyłem, jak śmiga teraz system to wrócił dobry humor (poprzednia instalacja miała kilka miesięcy, a jednak zdążyła się niemiłosiernie zmulić. niestety po instalacji paru programów hibernacja nie zapisuje się tak szybko jak po świeżej instalce - od czego to zależy?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...