Skocz do zawartości
Boodzisz

Problem Z Lenovo G550

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupilem w srode Lenovo G550 i od tego czasu męcze sie z ww. sterownikami.

Mam system Xp prof. z service packiem 1. Aktualizowalem do SP2 i nic. Sciagnalem sterowniki ze strony lenovo najnowsze i tez nic. Tak jakby nie widzialy sprzetu?

Najbardziej potrzebuje oczywiscie zainstalowac stery do wifi i audio.

Jak sprawdzic czy mam dany sprzet (wifi itp) w kompie. Moze poprostu tego nie ma ? Moze zostalem oszykany na Hardware.

A moze aktualizacja do SP3 cos pomoze. ? :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na co czekasz z tą aktualizacją do SP3 i nie wiem, jak udało Ci się zainstalować Winde z SP1 na tym sprzęcie.

Ten dodatek ma już 1.5 roku i jest podstawą przy instalacji XP na nowych kompach/laptopach.

 

A instalację sterowników radzę zacząć od instalacji chipsetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XP i to z SP1 na nowoczesnym sprzęcie? No cóż... Zupełnie bez sensu, ale jak chcesz. :) Postaw na tym siódemkę i jeśli wszystko będzie git, to oznacza że dalej musisz się męczyć z xpkiem.

 

BTW, stargałeś sterowniki do WiFi. Ale które? Intela czy Broadcom? Spróbuj z jednym i drugim. Dodatkowo, może się uda dodać sprzęt (bo jak sądzę w menedżerze urządzeń masz wykrzyknik przy niezainstalowanych) przez ręczne podanie ścieżki do *inf ?

 

A przełącznik wifi (nie pamiętam czy w G550 jest mechaniczny czy softowy) masz włączony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i poradziliście sobie z tymi sterownikami wifi? bo ja mam taki sam problem...windows xp na sp3, próbowałem na intelu i na brodcom'ie i nic...? o przłączniku też pamiętałem:P...wic co może być źle ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...