Skocz do zawartości
bbc20000

ABIT NF7S, 200FSB i NVIDIA GF4 problem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam od nie dawna nowego ABITa NF7S i zaczalem sie nim troche bawic. Pare dni temu zmniejszylem mnoznik z 12.5 na 10.5 i zwiekszylem FSB ze 166 na 200 MHz. Bez problemu Windows mi zaskoczylo i jest bardzo stabilne przy surfowaniu Internetu i innych rzeczach. Niestety jak zaczynam grac w gry to albo sie gra zawiesza (jestem w stanie ja skasowac za pomoca CTRL+ALT+ENTER) lub gre wyrzuca z powrotem do Windows. Nie wiem dlaczego sie tak dzieje. Mysle ze jest to wina karty graficznej GF4 Ti 4600 lub pamieci. Pamiec mam firmy CRUCIAL i przy 200FSB jest ustawiona ze standartowymi parametrami. Czy wie ktos co mozna zmienic w BIOSie lub w Windows aby gry byly bardziej stabilne przy 200FSB. Jeszcze jedno. Mam zainstalowane najnowsze NVIDIA sterowniki. :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nForce 2 lubi jak pamiatki i proc pracuja synchronicznie.

Chyba to jest to poniewaz podciagnalem pamiec na 400MHz i lepiej system pracuje. Jedyne czego nie wiem to jaka jest roznica pomiedzy dzielnikiem 4/4 i 5/5. Przy obu dzielnikach pamiec mi dziala przy 400MHz z 200FSB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy nie masz PCI ustawione na sztywno to wtedy jest roznica bo to sa dzielniki a jak masz to rybka.

Zrob tak radzi Dexter i zwieksz napiecie dla pamiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...