Skocz do zawartości
Mistiqe

Wybór Monitora 22-24''

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.digitalversus.com/duels.php?ty=...=6292&ph=12

 

 

Wygląda na to, że ten Dell 209WA to najlepszy Dell ze wszystkich do gier wg. tej strony.

 

 

ALe na tej co Ty podałeś, ten U2410 ma bardzo mały input lag, lepszy tylko jest jakiś Hazro i Szajsung ;)

Edytowane przez Ub3r pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego Dell'a U2410 to nie wnosi nic ciekawego co różniłoby go od HP a wprowadza swoje dodatkowe problemy. Dithering w trybach oprócz "Custom", słaby kontrast, przez co tracisz i tak już słabą czerń na IPS. Imo, jak stricte do gier to brałbym 2233RZ a jak do ogólnego zastosowania to HP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór padł jednak na DELL 2209WA. Mam go od prawie dwóch tygodni i jestem zadowolony. Dotychczas nie zauważyłem żadnego laga ani smużenia. Przetestowane na America's Army i COD. Jedyne co mnie denerwuje to kontrast tego monitora. Czarny kolor świeci. Irytuje podczas oglądania ciemnych scen filmów, zwłaszcza w nocy. Musiałem go też skalibrować metodą domową, bo było niezbyt dobrze. Nie wiem jak kolory po kalibracji wyglądają z punktu widzenia profesjonalisty ale dla mnie są ok więc na razie tak zostanie. Obraz był też zdecydowanie za jasny po wyjęciu z pudełka. Obecnie poziom jasności mam na 18 a czasami muszę zmniejszać do 0, bo rypie w oczy.

 

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Dzięki Wam kupiłem naprawdę dobry monitor i nie żałuję :wub:

Edytowane przez Mistiqe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję dokupić monitorek, ostatnio wybrałem dla siebie nec-a p221w, ale teraz ma to być monitorek dla firefoxa, worda no i zapewne z racji domowego użytkowania filmów i gier.

Z racji wyglądu popatrzyłem sobie na NEC-i

coś o taich modelach słyszeliscie?

NEC E222W

NEC EA221WM

 

i chyba ten mnie najbardziej interesuje

NEC EA221WME - małe zużycie prądu (podświetlanie LED)

 

 

ostatnio seria 221 zastępuje się 222 (pierwszy z monitorów już taki jest) i zastanawiam się gdzie jest przeskok - zapewne trochę inna matryca.

 

Jak ktoś natrafił na jakieś informację będę wdzięczny za podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...