Skocz do zawartości
Hubert8

Zaślepka 5,25"

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem bez rezultatu takich lub podobnych jak w coolermaster centurion 590 zaślepek napędu 5,25":

 

Czy w ogóle są gdzieś w Polsce oferowane bez obudowy.

 

Witam.

Od swieżam, bo sam to właśnie przerabiałem.

Nie da się w Polsce kupić zaslepek "mesh" normalną metodą - czyli poprzez proste użycie $ w sklepie komputerowym.

Opcje:

1. Ściągnąć zza granicy (cholernie droga przesyłka)

2. Pochodzić po serwisach składających PC-ty, może coś im zostało (raz dzwoniłem do jednego serwisu, mieli dwie sztuki ale różne)

3. cooling.pl lub inna firma sprowadzająca obudowy - warto zadzwonić i pogadać.

 

Ja ostatecznie zdecydowałem się zakupić koszyczek wiatraka od obudowy Gladius 600 , za pośrednictwem cooling.pl, który to sklep bardzo polecam! Super podejście, indywidualne.

Tak to wygląda:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę pomyślunku i zaślepka typu mesh się znajdzie... tylko trzeba sobie ją samemu zrobić...

Ja to dawno temu robiłem tak...

Kupowałm w tesco podkładkę pod garnek z takiej siateczki właśnie, wycinałem dziurę w zaślepce, wklejałem od spodu krateczkę i voila...

Fotek niestety już nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Ja pochwalę się moimi zaślepkami. Zrobiłem je z maskownicy do głośnika o średnicy chyba 18 cm (zdjęcie poglądowe). Po wygięciu malowane na matowo. Podmieniłem też siatkę na dole obudowy, gdyż oryginalna miała mniejsze oczka i odróżniała się od górnych.

post-148346-083132300 1282489199_thumb.jpg

post-148346-084502300 1282489213_thumb.jpg

post-148346-083099300 1282489458_thumb.jpg

Edytowane przez milzner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...