Skocz do zawartości
kobus

jak podkrecic athlona 900mhz?

Rekomendowane odpowiedzi

jak podkrecic go na K7VZA chodzi mi o dokladny opis krok po kroku tzn malowac mostki itd. bo to jest moj inny komp poniewaz mam jednego 6x P III 800mhz co mi daje 4,8ghz :D

a ten athlon to po prostu komp brata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec : nie zauważyłeś że ludziska bez choćby sekundy myślenia wrzucają nowe tematy zamiast poszukać, czy to w starych tematach czy w dziale FAQ :?: a co do czasu obecności na forum to nie będę się wypowiadał bo ... nie wypada mi.

połowa (jak nie 3/4) tematów była już i to niedawno. zobacz ile jest "aktywnych" tematów na temat płyt głównych pod AMD i o zasilaczach. po prostu popatrz na nazwy tematów, nie wymyślam.

a ile osób zajrzało do FAQ :?: tam jest dokładnie napisane jak podkręcać, krok po kroku, łącznie z zabawą mostkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) to jest moj inny komp poniewaz mam jednego 6x P III 800mhz co mi daje 4,8ghz :D

Maly OT. Co to za cudo na 6 prockow?

No właśnie??? Ciekawe jaki miałby wynik w 3DMarku....

pewnie niewiele jak sprzed chodzi pod kontrola win NT...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec : nie zauważyłeś że ludziska bez choćby sekundy myślenia wrzucają nowe tematy zamiast poszukać, czy to w starych tematach czy w dziale FAQ :?: a co do czasu obecności na forum to nie będę się wypowiadał bo ... nie wypada mi.

połowa (jak nie 3/4) tematów była już i to niedawno. zobacz ile jest "aktywnych" tematów na temat płyt głównych pod AMD i o zasilaczach. po prostu popatrz na nazwy tematów, nie wymyślam.

a ile osób zajrzało do FAQ :?: tam jest dokładnie napisane jak podkręcać, krok po kroku, łącznie z zabawą mostkami.

swiata tym nie zmienisz, a tylko w<span style="color:red;">[ciach!]</span>iasz ludzi. mnie szlag trafia jak widze ktorys raz z kolei podobny temat, ale jeszcze bardziej mnie drazni to, ze ktos zamiast odpowiedziec na pytanie da "szukaj"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) to jest moj inny komp poniewaz mam jednego 6x P III 800mhz co mi daje 4,8ghz :D

Maly OT. Co to za cudo na 6 prockow?

No właśnie??? Ciekawe jaki miałby wynik w 3DMarku....

pewnie niewiele jak sprzed chodzi pod kontrola win NT...

Ano zapewne. Szkoda, że nie można wykorzystać dokładnie połączonej mocy wszystkich procków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tesh czekam na zdjęcia, bo nigdy nie widziałem takiego potwora :)Ja tesh czekam na zdjęcia, bo nigdy nie widziałem takiego potwora :)Ja tesh czekam na zdjęcia, bo nigdy nie widziałem takiego potwora :)Ja tesh czekam na zdjęcia, bo nigdy nie widziałem takiego potwora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...